PDA

Zobacz pełną wersję : G. portentosa z N. cirenea?



Klimak
11-10-2013, 12:03
Czy moge połączyć te dwa gatunki do jednego terrarium czy są jakies przeszkody??
Może być tak że przez to się będą słabiej mnożyć albo tak jak u świerszczy jeden z gatunków zdominuje drógi??

Klimak
11-10-2013, 15:56
sorka z literówke bo powinno być N. cinerea :) pare postów niżej zadałem podobne pytanie tylko że jeszcze pytałem o info na temat cinerea no i wszyscy co mi odpowiedzili to podali tylko jakieś swoje uwagi na temat n. cinerea ale nikt nie odpowiedział na to pytanie czy moge je bez przeszkód łączyć czy lepiej nie dlatego sorka jeszcze za drógi ten sam temat. No to jak jest jakis problem czy mam już zacząć uszczelniać terra madagaskarskich i cinerea do nich wżucać?? (wielkość terra w którym planuje je trzymać:70/40/40, ilość karaczanów: madagaskarskie-ok 30 a cinerea to nie liczyłem ale na oko jakieś 20szt dorosłych a z 80szt to takie maluteńkie) chce je połączyć bo madagaskarskim zostaje jeszcze spooro miejsca bo zrobiłem pełno kryjówek a terra jest wypakowane kawałkami drewna i korą prawie po przykrywke więc jest jeszcze wolne miejsce.

Foxtrott
14-10-2013, 04:49
jesli o wymagania chodzi to mozesz spokojnie je razem trzymać.

Klimak
14-10-2013, 09:42
spoko i tak już biegają wszystkie razem w terra:) tak lepiej wygląda

42d3e78f26a4b20d412==