PDA

Zobacz pełną wersję : Łączenie



ścinek
30-12-2013, 10:09
czy można trzymać razem w jedny terra straszyki australijskie , patyczaki skrzydlate, karaczany i krocionogi?????? Bo mam zamiar zakupić terra i chciałbym sie dowiedzieć czy można te gatunki można razem hodować

Niedościgniony
30-12-2013, 15:05
Nigdy nie hodowałem karaczanów ani krocionogów, ale wydaje mi się, że nie możesz łączyć w/w owadów. Musiałbyś mieć spore terrarium i pewnie byłby problem z utrzymaniem czystości. Ja nie polecam hodowli tych owadów w jednym terrarium.

Pozdrowiaski

Myster_x
31-12-2013, 00:20
Raczej niebardzo krocionogi sa ospałe i powolne a karaczany ruchliwe i jak karaczany będą biegać to będzie krocionogom przeszkadzać polecam archiwum :P
a patyczkaki napewno morzna z straszykami a mozna wiedzieć jakiej wielkości masz terrarium ??

Predator
31-12-2013, 12:49
Patyczaki i straszyki bez żadnych problemów, jak byś do tego dorzucił krocionogi to też nie będzie problemów (krocionóg - dno terra, straszyki - góra) ale zastanowiłbym się czy wrzucić jeszcze karaczany. Myślę że jednak nie powinieneś, a jak już to niezbyt dużo i do dużego terra.

Niedościgniony
31-12-2013, 13:36
Pamiętaj że patyczaki skrzydlate (Sipyloidea sipylus) są dość delikatnymi owadami, a straszyki australijskie są masywne. Jeśli chcesz je trzymać razem to musisz mieć odpowiedniej wielkości terarium. Nie możesz mieć zbytniego zagęszczenia hodowanych owadów. A co do krocionogów i karaczanów to nie polecam ich trzymania razem z patyczakami i straszykami.

Pozdrowiaski

42d3e78f26a4b20d412==