PDA

Zobacz pełną wersję : ptasznik kędzierzawy



Łukasz
13-07-2011, 23:57
wczoraj kupiłem sobie ptasznika-albopilose. jest to moj pierwszy ptasznik. mały chyba czuje sie u mnie dobrze bo wczoraj dałem mu 1/3 larwy mącznika i "paradował" z nim po swoim królestwie [okrągły pojemnik średnicy 3 cm]przyczepionym do brzucha. ptaszniki to super zwierzeta ale i tak nigdy nie wwezme go na rece . nie chce dla niego niepotrzebnego stresu

gatim
14-07-2011, 01:42
ja terz sobie kupilem aktualnie mam 4 w domu od 1 cm do 2 cm bez nog ale wiesz nie boj sie bo ten gatune nic ci nie zrobi :)

Łukasz
14-07-2011, 01:44
nie oto mi chodzi ze sie boje PAJĄK BOI SIE BARDZIEJ ODE MNIE !!! nie chce zeby sie stresował !

Adrian Furman -AdN-
14-07-2011, 02:41
ja tez mam malutką smithi, wczoraj dostalem na razie tez nie bede ja brac na rece dopiero potem jak podrosnie. ma 1cm. ale to nie jest taki duzy stres wcale....

Mala Mi
14-07-2011, 04:07
ale macie gadke :) moj pajak sam mi wchodzi na reke jak otwieram pojemnik :) wiec nie macie sie co martwic :) a tak pozatym moj facet mial ostatnio (wczoraj) kedziorka na reku i mu sie odwlokiem otarl troche popieklo ale luz przeszlo po minucie wiec nie macie co marudzic a wziac puki maly to sie szybciej oswoi czym starszy tym trudniej bedzie go przyzwyczaic do czlowieka :)
pozdr.

Lopi
14-07-2011, 10:14
Zgadzam się z Mala Mi. Mam od 2 miesięcy B. Smithi (po 6-7 wylince). Jest to mój pierwszy ptasznik. Jak się pająk przyzwyczaji to puźniej nie będzie się stresował :) Swojego to co kilka dni biore na ręce i już zauwazyłem poprawe u niego. Wcześniej jak prubowałem go na ręce wziąść to uciekał gdzie było można (nawet raz nawiał z terra). A teraz spokojnie czeka i można go bez trudu zagonić na dłoń. Może niedługo to sam będzie właził
Ale ja tam sie nieznam :)

Mala Mi
14-07-2011, 15:20
dobrze mowisz :) lopi

42d3e78f26a4b20d412==