PDA

Zobacz pełną wersję : B.Vagans



Axe
13-08-2011, 17:50
wiele osob uwaza vagansa za porabanego ptasznika (ze jest agresywny itp.). do pewnego momentu ja tez tak myslalem, ale kiedy wstapilem z moim vagansem w blizsze kontakty ;) okazalo sie ze to spoko koles. jest spokojny, wyloozowany, nigdy mi nie wyczesywal wloskow ani nie straszyl szczekoczolkami. podsumowujac vagans to spokasny pajaczek.

Fryta
14-08-2011, 01:30
:)
podejdx do mojego. Mój potrafi atakowac jak otwieram terra, a on jest na jego 2 końcu. A włoski czesze jak tylko go się dotknie.

Atrax Robustus :-)
14-08-2011, 07:49
czyli wychodzi na to, ze agresywnosc to cecha osobnicza i nawet u agresywnych pajakow wystepuja wyjatki :)

Huhros
14-08-2011, 14:52
podobno niezłym testem na agresje jest położenie ptasznika własną pupę

dzerk
16-08-2011, 15:12
Tesh jestem shczesliwym posiadaczem b vagans i 10 dni po wilince postanowilem go bac na rece byl nadzwyczaj spokojny i bez oporów wchodził na lapke. lecz nastepnego jush dnia okazalo sie jaki naprawde on jest dopiero wtedy zauwazylem jakie ptaszniki sa szybkie. coprawda tesz nie wyczesuje wloskow jak go chce wziasc na reke ale chyba ma czasem swoje humory i wtedy lepiej nie wkladac reki do terra ;) pozdrawiam

Kendzierzawiec
20-08-2011, 12:42
Mój vagans jest spokojny ale niebiore go na ręke taj jak innyh pająków
(niejest spokojny tylko wtedy gdy biega świerszcz w terra :)))) )
A moim zdaniem agresywność jest cehą kturej nieda sie przypisać jednemu gatunkowi pająka. Każdy pająk jest inny. :)

dzerk
21-08-2011, 16:50
Naprawde ostatnio moego podopiecznego nie poznaje. zaczal byc naprade agresywny!!!!!!!! moze dla tego ze zbliza sie wylinka??
Naprawde nie wiem jak inne pajaki ale Brachyplemia Vagans naprawde jest agresywny i lekko nieobliczalny ;) jednym slowem jakis taki psychiczny ;) ale i tak ciesze sie ze go mam :P

FUKS
02-09-2011, 01:39
Mój za to jak był młody był łagodny a teraz nie da sie do niego zbliżyć jest to naprawde popie... gatunek. Ale nie pozbyłbym sie go za żadne skarby świata po prostu sie przyzwyczaiłem. Mam go już ponad 2 lata
PZDR Adam

42d3e78f26a4b20d412==