PDA

Zobacz pełną wersję : rzeszow



kulpato
19-08-2011, 14:31
czy jest jakis hodowca z rzeszowa????????????
to pilne
odpiszcie pleeezzzzz

Atrax Robustus :-)
20-08-2011, 02:19
Ja mieszkam w Sanoku (70 km od Rzeszowa), ale hoduje tylko jedna smithi, wiec niestety nic z tego :(

Kiedys tez takie pytanie zadalem, ale okazalo sie, ze nikt z Rzeszowa i w ogole Podkarpacia sie nie znalazl.
Ale w kupnie pajaka mi to nie przeszkodzilo, bo kuplem go od pana Tomka.

thain
21-08-2011, 01:35
Hi!
Ja jestem z Rzeszowa, ale dopiero zaczynam hodowlę. A pajączki są dopiero w drodze ( oczywiście od Tomka). W Rzeszowie raczej wszystko co możesz kupić jest tylko w sklepach. Starałem się dotrzeć do hodowców, ale nie udało mi się. Pająki które możesz kupić w rzeszowskich sklepach to: Brachybelma albopiosa - raczej wyrośnięte i dorosłe; Lasidora parahybana - 1szt. (ok. 4-5cm bez odnóży); Brachypelma smithi - 1szt. (ok 2cm). Acha, jest jeszcze B,vagans 1szt. (ok. 4cm). To wszystko o czyw wiem.
Pozdrawiam:)

Atrax Robustus :-)
21-08-2011, 06:40
Hehe :) w Sanoku nawet nie wiedza, co to sa ptaszniki ;]
Bylem ostatnio w paru sklepach w Rzeszowie, ale jakos pajakow nie widzialem... moze nie przyjrzalem sie dobrze... W kazdym razie pajak mi juz niepotrzebny, bo kupilem zdrowy i piekny okaz od Tomka G.

We wtorek jade do Rzeszowa i miedzy innymi chcialem sprawdzic, czy nie ma swierszczy lub karaczanow. Jesli wiesz, w jakim sklepie mozna jakies male swierszcze kupic, to pisz.

z gory THX

thain
21-08-2011, 11:47
Co do małych świerszczy, to nie wiem. Ale jest duża szansa, że są w Reducie na Okulickiego. Tam mają trochę zwierzeaków a przecież muszą je czymś karmić. Duże świerszcze są praktycznie wszędzie. Na Trzeciego Maja są również inne żywe pokarmy.
Pozdr :)

Atrax Robustus :-)
22-08-2011, 10:09
dzieki
sprawdze :)

thain
23-08-2011, 00:36
Znalazłem jeszcze jeden sklep, gdzie są pająki skorpiony i cała gamy zwierzaków. Sklep w bramie obok pomnika i tu problem Mickiewicza albo Kościuszki :) Chociaż są oddalone od siebi eok. 100 m wię mozesz sprawdzić okolice i przy jednym i drugim
Pozdr

Atrax Robustus :-)
23-08-2011, 01:38
Dzieki! :)
za 3 godziny jade do Rzeszowa, to odwiedze te sklepy :]

Zobaczymy, co tam maja

Szkoda, ze w Sanoku takie dziadosatwo jest, ze nic nie ma...
3 lata temu byl boa dusiciel, a potem juz zadnych egzotycznych zwierzat. Jedynie mi sprowadzili zbozowke.

42d3e78f26a4b20d412==