PDA

Zobacz pełną wersję : Kupno



Paweł Chrobrowski
28-08-2011, 02:31
Zwracam sie z prosbom do wszystkich mieszkajacych w legnicy lub okolic i chcialbym sie dowiedziec jakie cenny sa pajakuw u nas w polsce ile kosztuje ptasznik lub jakis inny pajak do hodowli w domku (p.s strasznie boej sie pajakow ale chcem miec pajakla nie wiem czemu ::):))

Atrax Robustus :-)
28-08-2011, 04:10
To, ze sie boisz pajakow, to nawe nie przeszkadza, bo przynajmniej nie bedziesz pchal rak do terrarium z ptasznikiem i nie bedziesz go stresowal niepotrzebnie ;)
Ceny sa bardo rozne. Najbardziej polecam prywatnych hodowcow, ktorych niemalo na tym forum. Przynajmniej wiesz, co kupujesz i wiesz, ze zwierze jest zadbane.
Ceny tez sa o wiele nizsze niz w zoologikach, wiec pytaj.
Na poczatek chyba najlepsze sa ptaszniki naziemne, takie, jak np.: Brachypelma smithi, b. albopilosum, b. boehmei, b. emilia., czy tez Grammostola rosea. Z nadrzewnymi pasznikami mialem niestety do czynienia bardzo rzadko. Niektore nie sa agresywne i rzekomo nadaja sie dla "poczatkujacych", ale czasami potrafia byc szybkie i potrafia nawiac :)
Ja hoduje mala b. smithi i jestem zadowolony. Pajak jest spokojny i czasem go na reke biore.
Kupilem go za (o ile pamietam) 55 zlotych od Tomka G. Z czego 15 zlotych, to koszt przesylki, czyli sam pajak kosztowal tylko 40 zl.
Wiec jeszcze raz powtarzam, ze bardzo polecam prywatnych hodowcow, bo moga Ci jeszcze udzielic wskazowek, co do hodowli, a widzialem nietylko na tym forum, ale takze wsrod znajomych, ze ZNAWCA z zoologika zle sklasyfikowal gatunek i nawet nie wiedzieli, co hoduja.
W kazdym razie poczytaj troche forum i sam dojdziesz, ktory pajak jest dla Ciebie najlepszy i jak powinienes go hodowac.

42d3e78f26a4b20d412==