PDA

Zobacz pełną wersję : czy jego willa nie jest za duża???



daczan
05-09-2011, 11:38
od paru dni hoduje małego (ok 1 cm bez odnozy) ptasznika kędzieżawego i czy moje terrarium które ma wymiary podobne do tych zalecanych czyli cos ok 20 x 40 x 25 cm nie jest za duze jak dla takiego malego pajączka???

Arrow
05-09-2011, 12:16
stanowczo za DUZE ;), wystarczy sloiczek o srednicy 3-5 cm

Awikularia
05-09-2011, 12:19
Popieram, wystarczy kubek po jogurcie...

daczan
05-09-2011, 13:44
okiej w takim razie zrobie mu przeprowadzke do mniejszego domku ale troszke szerszego od słoika bo średnice ma ok 10 cm i wysokości ok 5 cm (cos podobnego do pojemnika na żywność itp.) co wy na to ??? ;) nie bedzie za niskie ???

pozdroofka i dzieki

Fryta
05-09-2011, 13:49
bedzie ok

FIfatrAFa
05-09-2011, 15:16
noooo tak.....jednk zabierasz malemu pola golfowe,baseny i korty tenisowe? Za wczesnie na taka rozrywke?
Teraz musi mu starczyc male M w sloiku ;p

daczan
06-09-2011, 07:51
dokladnie panie kolego jak nauczy sie teraz rozrywek to co bedzie pozniej ??? nie mozna za mocno rozpieszczac dzieci ;) mam tylko nadzieje ze jak podrosnie i dostanie duze mieszkanie z basenem, sauna, kortami, polami golfowymi, kinem domowym, lozkiem wodnym itp itd to nie strzeli mu do glowy i nie zachce jakiegos dobrego samochodu ;) a strach pomyslec co to bedzie jak zle wychowam i zacznie pic palic i brac narkotyki
chociaz jakis maly krzaczek m..... ladnie by sie komponowal w wystroj domku ;)
ale pajak jaki by byl wylulzowany,wesoly i bezstresowy ;)
pozdrowienia
uncle dada

FIfatrAFa
06-09-2011, 14:44
Zawsze mozna przy hacjendzie zbudowac maly garaz i podjazd wylozony polbrukiem na ktorym postawilibysmy resoraka CC sporting,zeby "spajder" mnie pamietal i nie pogryzl przy najblizszych odwiedzinach
...a jakis krzaczek moznaby zasadzic ;) -potrzebne nasionka?

daczan
07-09-2011, 08:54
wlasnie przed chwila zrobilem malemu przeprowadzke i wydaje mi sie ze jest zadowolny ze swojej nowej "kawalerki" takze parapetowe trzeba zrobic
tylko zastanawiam sie czy pajaczek woli piwo czy mocniejsze trunki ;)
p.s. przy tej okazji nie moglem sie powstrzymac i wzialem malego na lapki
byl spokojny i spacerowal po moich dloniach
kocham go !!!
teraz siedzi sobie gdzies schowany i zaraz trzeba bedzie mu jakis obiadzik zaserwowac w nowym domku ;)

FIfatrAFa
07-09-2011, 15:33
"...byl spokojny i spacerowal po moich dloniach
kocham go !!!"
ZOOFIL ;)

42d3e78f26a4b20d412==