PDA

Zobacz pełną wersję : Ile jeszcze mam czekać :((( ???



Metus
09-09-2011, 11:45
Kupiłem B. Kędzieżawego już 4 dni temu a nowe terrarium 2 dni temu. Mo pajączek jest strasznie niemrawy! Ciągle siedzi w jaskini i nie chce jeść ani wychodzić. Wogóle sie nie rusza. 2 dni temu widziałem jak chodzi i wczoraj sie troche ruszył. Jestem niecierpliwy więc może za dużo chce od razu ale ja bym chciał żeby chodził po terra. Nie wiem czy oby na pewno wszystko z nim ok. Podobno musi sie przystosować do nowych warunków. temp w terra to ok 23-25stC wilgotność też chyba ok bo zraszam torf codziennie rano. wode do picia ma! hmmm ja już nie wiem. ps po wyglądzie chyba jest ok ale po zachowaniu?? I o co tu chodzi??

JadziaP
09-09-2011, 11:51
nieraz potrafia tak siedziec ze 3-4 tygodnie.....

jezeli chciales czegos ruchliwego - bylo kupic sobie chomika i wstawic mu taki kolowrotek do biegania - to utrzymuje go w ciaglym ruchu.....

Daj twojemu ptasznikowi po prostu czas. Wyobraz sobie ze w naturze siedzi on w ciasnej norze a nie biega jak kot z pecherzem (energia jest droga tzn. jej zdobycie (pokarm) wymaga zbyt duzo zachodu zeby ja trwonic tak jak czynia to ludzie)

Metus
09-09-2011, 12:13
Ja po prostu jestem zielony albo i fioletowy jeśli chodzi o pajaki bo dopero zaczynam swoja przygode z tymi pupilkami. PO PROSTU MARTWIE SIE CZY NIC MU NIE JEST :]

Atrax Robustus :-)
09-09-2011, 14:07
nic mu nie bedzie :)
Juz ci to pisalem :)
Nie martw sie o pajaka w zadnym wypadku.

Moja smithi potrafi przelezec kilka dni i nie chce jej sie lazic.

Zobaczysz jego powere dopiero, jak upoluje swego pierwszego swierszcza.

Ogolnie z mojego doswiadczenia z polskimi gatunkami wynika, ze wiele pajakow jest powolnych.

Brachypelma albopilosum nie jest tez zbyt ruchliwa ;]
ale trzeba sie do tego przyzwyczaic.

Ten pajak zyje bardzo dlugo, wiec jeszcze sie go naogladasz ile wlezie


Pozdrawiam !

Kendzierzawiec
10-09-2011, 05:53
Ogolnie z mojego doswiadczenia z polskimi gatunkami wynika, ze wiele pajakow jest powolnych.

oco ci chodziło ????
o jakie polskie gatunki ?

i jeszcze pytanie do Mateusa jaki duży jest twuj pajk ???

Atrax Robustus :-)
10-09-2011, 08:34
chodzilo mi o to, ze kiedys hodowalem polskie gatunki pajakow i tez niektore zbytnio ruchliwe nie byly


TO NIE MA NIC DO PTASZNIKOW.

Kendzierzawiec
10-09-2011, 11:19
ok dzięki oto mi chodziło

ps nic sie niebuj mój albopilosum cały czas siedzi w kryjówce ktorą czsami zmienia, a w nocy kiedy go niewidze to wyhodzi ale niehodzi po ziemi tylko na bocznyh ściankach terra.

Metus
10-09-2011, 15:12
He he Metusa a nie Mateusa czy jakoś tak. oki mój pajączek ma ok 3,5cm ciałka.

Atrax Robustus :-)
10-09-2011, 15:43
sorki za przekrecenie xywki :/

Metus
11-09-2011, 00:33
Nic nie szkodzi :)))))))) ważne że jest ktoś kto chce pomagać takim jak ja :D


DZIEKI WSZYSTKIM ZA CENNE INFORMACJE!!

42d3e78f26a4b20d412==