PDA

Zobacz pełną wersję : smithusek:)))mala bzdziagwa



Paweł Chrobrowski
18-09-2011, 07:00
Czesc wszystkim mam do was pytanie czy jak pajak jest mlody ma okolo 1,5cm caly z odnozami to czy da rady powiedziec czy to samiec czy samica a wiec biorac pod uwage ze pod odwlokiem znajdujom sie 2 biale plamki po 1 i 2 stronie I tez nie wiem co mam teraz robi bo trzymam go w malym pudeleczku i nie wiem czy mam zwilzac mu torf czy co ja kupilem go w czwartek i wczoraj dopiero widze ze ponadgryzal pinki i je troche poparalizowal bo sie nie ruszajom a widze ze pol robala zjedzone to hyba dobry znak dla mnie ale teraz pytanie czy to samiec czy samica ?? hm ja chcialbym zeby byla to samica ale coz i tez mam jeszcze ale to juz ostatnie pytanie za ile osiagnie mi 3cm wielkosci bo juz nie moge sie doczekac jak on bedzie wygladal ::) prosze o porade i dziekuje czesc muj nr gg to 3972358

Jimbo
18-09-2011, 07:28
3 cm(samego ciała) będzie miał za jakiś rok (może nie cały). Rozpoznawanie płci jest dosyć trudne, u takiego małego raczej nie da się rozpoznać.

PS
Używaj znaków przestankowych, bo trochę trudno cię zrozumieć.

Fryta
18-09-2011, 15:59
a te plamki to pewnie przetchlinki - otwory pddechowe.

Kishak
18-09-2011, 16:18
Paweł!!!


> Używaj znaków przestankowych, bo trochę trudno cię zrozumieć.

Bardzo delikatnie...
Używaj ortografii Polskiej!
Byłeś kiedyś na lekcji polskiego? To tak ok. kl. czwartej w podstawówce!
Jak masz problemy z językiem to zapraszam na http://slowniki.onet.pl tam są różne języki. m.in. jęz. Polski.
Polska to takie państwo (jedne z większych w Europie środkowej). Obowiązują tam pewne kanony językowe. Istnieje coś takiego jak ortografia. Pierwsze słyszysz?
Zanim zaczniesz się wypowiadać na ogólnopolskim forum zacznij przyswajać chociaż podstawy...
Zważ, że czytają Cię różni ludzie. Niektórzy nawet wyszli poza podstawówkę... (nie do wiary? a jednak!)

Pozdrawiam

Metus
18-09-2011, 16:30
To, że trudno zrozumiec to fakt... ale czy nie jesteś zbyt surowy? i nie wyrażasz się zbyt krytycznie...?? :|

Pozdrawiam Metus

Azazzell
19-09-2011, 01:30
Poprostu gość ma swoją wizje pisowni. Widać , że jest zafascynowany pajaczkiem, a na tym forum to akurat pozytywne zjawisko :))
Wiec nie tak surowo :(

Padre218
20-09-2011, 14:25
chopie to jest forum dla terrarystow a nie dla dziobakow z j.polskiego. pomyliles sobie forum i lepiej idz przyswajac dalej wiedze z slownika poprawnej polszczyzny.a wogole z twojej wypowiedzi niewidac abys udzielil porady Pawlowi i byl zainteresowany terrarystyka, wiec nie wtykaj nosa w nie swoje <-(razem czy osobno to jedno i to samo) sprawy.
cze
Padre

Kendzierzawiec
20-09-2011, 14:38
hehe masz racje :)

Awikularia
20-09-2011, 16:17
Widzę, że ktoś lubi usuwać z pajęczego forum moje posty. Napisałam tu coś na temat "białych plamek" i zniknęło... Nie pierwszy raz się zdarza, że moje posty są kasowane. Przemilczałam to, bo nie chciałam się kłócić, ale zaczynam mieć tego powoli dość. Jeżeli komuś przeszkadzam, niech mi to napisze po prostu, a nie prowadzi wojnę podjazdową. Czy naprawdę moje posty są aż takie wulgarne i obraźliwe oraz nieortograficzne, że trzeba je wywalać?

Pozdrawiam.

Fryta
20-09-2011, 16:25
Post był. Sam widziałem. Rzeczywiście zniknął. Działalność UFO? Trójkąt Bermudzki? Hakerzy? Hmmmm

42d3e78f26a4b20d412==