PDA

Zobacz pełną wersję : Pajączki.........



Metus
21-09-2011, 18:06
Mam pytanko. zastanawiam się nad kupnem 2 w moim zyciu pająka. (jestem posiadaczem pierwszwego dopiero 2 tygodnie ale chce kupic jeszcze jednego) Jaki gatynek byście mi polecili?? Mam takie wymagania (może przesadzone ale... taki mi się marzy) Chę żeby był : naziemny, aktywny w dzień (przynajmniej bardziej od kendzieżawego), barwny. I co Wy na to?? Co powinienem zakupic?? ps Mocno zastanawiam sie nad G.Rosea bo ponioć ma sporą aktywność w dzień. co o tym myslicie??

Ps2 prosze o całkiem szczere odpowiedzi a nie zgrywy. Fryta zgrywusie... nie kombinuj!!!!

Pajączki wszystkim na szczęście !! ^**^ ^**^ ^**^ ^**^ ktoś chce jeszcze jednego? ależ proszę bardzo ^**^

Pozdrawiam Metus

Metus
21-09-2011, 18:09
aaaa 20zł za 1 wylinkę G.Rosea (+vat) he he tzn przesyłka to dużo??

Fryta
21-09-2011, 18:20
G. rosea polecam gorąco. Fajny, dość aktywny, spokojny, nie wyczesuje włosków z odwłoka. Jedyna wada to to, że dość wolno rośnie. Ma jednak niesamowity wygląd (kolorki). No i najwiekszy +: może żyć praktycznie w warunkach pokojowych (jak ktoś ma w miarę ciepły pokój) tzn 22-25*C i wilg 50-60%. Jest wiec małoproblematyczny i wybacza błędy początkującego hodowcy.
Staram sie być poważny. :)

Metus
22-09-2011, 02:12
NOOOOOOOOOOOO odpowiedź na medal!!! Takie odpowiedzi wałaśnie mi się marzyły.... Brawo!! I co tak strasznie było?? ;]]]]]]] he he he.... Dzięki za miłą odpowiedź. Kolejny + dla G.Rosea szkoda że wolno rośnie ale to nic. Poczekamy zobaczymy...


Czy ktoś ma inne pomysy?????

Pozdrawiam i pajączek na szczęście ^**^ Pa

Atrax Robustus :-)
22-09-2011, 05:51
nie bede oryginalny i tez polecam rosee. Superowy pajak.

Huhros
22-09-2011, 08:52
wedlug mnie rosea jest spoko. ale jak juz kiedys pisalem spotkalem sie z roseom Killerem :), ale jak swoja odpowiednio "wytresujesz" to bedzie chyba spoko
Jak dla mnie najwiekszym plusem obok tego ze jest łagodna to to, ze nie wyczesuje wlosków i nigdy nie jest łysa na pupie

Jimbo
22-09-2011, 11:52
Jak nie jest. Moja ma dupę łysą jak kolano :). Często czesze z odwłoka. Zależy to też od humoru, ale przeważnie ma kiepski .

Huhros
22-09-2011, 16:53
w sumie to chyba zalezy od modelu- przeciez z natury rosea powinna byc lagodna, a tu taki killer- Twoja Jimbo za to wyczesuje wloski - a nie powinna tego robic :)
ptaszniki jak widac sa trudniejsze do wyczajenia niz sie to wydaje

Fryta
22-09-2011, 17:42
:))))))
spoko
takiego pytania dawno nie było. Inne łatwiejsze padaja duuuzo częściej.

Frontside
26-09-2011, 03:46
Jimbo ma racje! Moja na początku byla nerwowa jak cholera! Wyczesywala wloski jak jej tylko cos nie pasowalo! Teraz sie troche uspokoila ale to zalezy od pajaka, zawsze sa jakies wyjatki ale jak to mowią "wyjątek potwierdza regule". Tez polecam Rosee!!!

Fryta
26-09-2011, 04:14
Pamietajcie, że nadal jeszcze dość często w handlu trafiają się Gramostole pochodzące z odłowu. One moga być agresywniejsze od uzyskiwanych w hodowli. Na szczęście tych odławianych jest coraz mniej i są to głównie osobniki dorosłe.

42d3e78f26a4b20d412==