PDA

Zobacz pełną wersję : Samo Zycie ...



walter
27-09-2011, 19:25
Bywa i tak - niedoszla kandydatka na moja kolejna (trzecia) malzonke oswiadczyla, ze albo ONA albo moje ROBACTWO!!! http://www.mediawatchers.nl/smileys/sad2.gif

Wielka szkoda ... bedzie mi jej bardzo brakowalo ...
Tak sie tym zmartwilem, ze jutro kupie sobie g. rosea ... http://www.mediawatchers.nl/smileys/bye.gif

JadziaP
28-09-2011, 06:40
@walter:
"Bywa i tak - niedoszla kandydatka na moja kolejna (trzecia) malzonke oswiadczyla, ze albo ONA albo moje
ROBACTWO!!! "

nigdy bym nie pomyslala ze tacy ludzie jeszcze istnieja....... (tzn. tacy jak ta kandydatka)

Atrax Robustus :-)
28-09-2011, 06:41
Walter jestes THE BEST !!!
Naprawde :)
Pozdrowienia dla ciebie :D

Jesli nie akceptowala twojego robactwa, to znaczy, ze cie nie kochala.

Nie martw sie :)

Jeszcze poznasz taka, ktorej sie pajaki spodobaja :D

Tak jak moja panna :)

Nie powinienes rezygnowac z marzen i zainteresowan, dla kobitki :)


I kup sobie tego pajaka :)
http://www.mediawatchers.nl/smileys/578.gif

Huhros
28-09-2011, 07:49
hehe
Walter prawdziwy z Ciebie hardcore'owiec
jak mogla wyzwać Twoje pupilki od robactwa ???
brrr
powinna dostać w tube
proponuje: kup sobie 2* Rosea a co tam :) nie czesto traci sie kandydatke na żone

Metus
28-09-2011, 12:59
qrcze no a moglo byc tak pieknie....... :( Ale moze zmieknie... moja tez tak mowila. mowila tez ze jej noga wiecej w moim pokoju nie postanie a teraz przychodzi...a pajaka nazwala "Krysia" moze nawej jej sie spodobal?!

Pozdrawiam Pajaczek na szczescie ^**^

wlodziu
28-09-2011, 15:04
No coż nie można mieć dwóch przyjemności naraz...

Pozdrawiam

Huhros
28-09-2011, 17:05
wiadomo
z ptasznikiem nie musisz chodzic do restauracji, nie wyzywa na Ciebie, nie robi fochów, zadko go karmisz, jest wierny i nie musisz sie o niego motac-bierzesz siano, idziesz do sklepu i juz go masz :)

Fryta
28-09-2011, 17:06
no i jego nigdy nie boli głowa... :)

walter
28-09-2011, 18:00
z ostatniej chwili ...
moja "Pani" dzisiaj laskawie oswiadczyla, ze ostatecznie zgadza sie na skorpiona, skoro juz jest - natomiast o obecnosci pajaka nie ma mowy!

W odpowiedzi przedstawilem jej sliczniutka, nowiutka "Rosy" w nowym terra ... kurde, ale ladna!!! - jak odbiore aparat z naprawy, zrobie jej fotke.

Pokazalem jej nawet posty na forum (g***o zrozumiala bo po polsku zna zaledwie kilka slow ... Francuzka ...)

Dawno nie slyszalem takiego wrzasku, podkreslonego walnieciem drzwiami na odchodnym! http://www.mediawatchers.nl/smileys/flamingdevil.gif

Metus
29-09-2011, 00:54
Hello

Fryta Ty lepiej uwazaj bo jak to niechcacy jakims trafem Twoja pani zobaczy to mozesz miec........ kto wie co babie ztrzeli do glowy. ;]

ps qrcze no od wczoraj nie moge postawic zadnego polskiego znaku!? co jest?? Nigdzie indziej nie ma tego problemu tylko tu? co z tymi znakami??? polskie znaki wygladaja tak : B|[ (tylko trzy da sie postawic "polskie znaki" a reszty po prostu wogole nie pisze)

Pozdrawiam

Fryta
29-09-2011, 02:37
moja Pani juz ma i szczua, i pajaki, i karaczany... lubi zwierzątka.

Metus
29-09-2011, 02:41
chodzilo mi o ten ból glowy......... :)

Pozdrawiam

Filip
29-09-2011, 06:03
Jak wlasnie to zrobic - przekonac dziewczyne.
Osobiscie mam 2 pajaki i gada zapowiada sie na wiecej -a za rok przeprowadzam sie do niej.
Oznajmila mi ze dopuki mieszkam u siebie to ok ale jak razem to nie jest juz ok

Atrax Robustus :-)
29-09-2011, 06:09
Zafunduj jej kuracje wstrzasowa ;]

Jak to przezyje, to moze byc juz tylko lepiej ;]

Dziewuszka
29-09-2011, 09:03
Ale macie problemy moj facet mial cos przeciwko pajakom ale jak je zobaczyl to stwierdzil ze sa fajno wlochate :) siersci i mu sie spodobaly :) wiec takich problemow nie mam a pozatym mam aly zwierzyniec :) wiec looz

Budzik
29-09-2011, 09:30
ze sa fajno wlochate :)
siersci i mu sie spodobaly - może mu cos przypominają i to go tak rajcuje.

Huhros
29-09-2011, 09:39
hehe
no comment
napisał bym cos, ale tego nie zrobie ;)

Budzik
29-09-2011, 09:40
Duży mężczyzna i się wstydzi ???

walter
29-09-2011, 09:44
http://www.simplesolutionpc.com/~waldek/picks/roll.gif

Alicja
29-09-2011, 15:11
Taaaa ....

Walter życze przyjemnych wieczorów Jesieni Życia - będzie siedział przy kominku, w bujanym fotelu i ściskał G.rosea za jej kudłatą łapkę (choć może być już wtedy tylko okazem w ramce)...

Serdecznie pozdrawiam Wszystkich Panów :>

ps: moi koledzy boją się moich pająków...
Więc może powinnam się z nich wysmiewać i wypisywać o ile czekolada jest lepsza od faceta? Hmmm tylko jakoś nie mam ochoty ..

walter
29-09-2011, 22:02
Alicja,
dzieki za zyczenia.
Mam cicha nadzieje, ze zanim nadejdzie moja "Jesien Życia", sprawy jakos sie uloza i znajdzie sie jakas dobra dusza bedaca w stanie zaakceptowac moje "robactwo" + jescze kilka moich "porabanych" hobby.

Obawiam sie jednak, ze w tym celu bede musial wrocic do Polski - tubylcze dziewczyny zainteresowane sa wylacznie zywa kasa!
Wszystko inne, odbiegajace od standartow TV, mydlanych oper i "Harlequine'ow" jest nienormalne, zle lub ... zboczone.

Polki Forever! http://www.mediawatchers.nl/smileys/angel.gif

Metus
30-09-2011, 00:04
Chlopie!!! Wracaj puki mozesz!! Nie ma to jak polskie dziewczyny..... i nie tylko.....

Pozdrawiam

Atrax Robustus :-)
30-09-2011, 06:02
Polskie panny rulez :D

Wiem cos o tym :)

Alicja
30-09-2011, 09:29
Najlepiej znajdz sobie taką, która będzie pytać: 'no to kiedy kupujemy tą A. geniculata? ' :-))))

Metus
30-09-2011, 11:09
Taaaaaaaaaa Bo moja jak zobaczyla ptasznika u mnie w domu to sie za glowe zlapala i...... oj..... a teraz jak zobaczyla drugiego...... oj oj. ZOSTALEM SAM...... :(((((((((((((((( ale co tam zastanawiem sie teraz nad kupnem skorpiona cesarskiego...... :)

Pozdrawiam :( ach.....

Adrian Furman -AdN-
30-09-2011, 13:37
wlanie walter a jakie sa francuzki (w porownaniu do polek) pod wzgledem charakteru i wyglodu? nie bylem nigdy we francji na dłuzej(przejezdzalem tylko :( )

Metus
30-09-2011, 13:44
Na pewno nie tak piekne jak polskie dziewczyny :)

Adrian Furman -AdN-
30-09-2011, 13:56
na pewno... :D

42d3e78f26a4b20d412==