PDA

Zobacz pełną wersję : Moj kochany niejadek(ktoregi niedlugo zabije)



Xeo
29-09-2011, 14:08
Moj maly boehmei ok 4 cm z nogami zachowuje sie normalnie al od 3 miesiecy zjadl tylko 2 swierszcze.Moze to wylinka ....ale watpie bo nie zmienia koloru i zachowania ,ale w razie czego utzrzymuje mu dobra wilgotnosc.
Pomozcie

Atrax Robustus :-)
29-09-2011, 14:52
Nie boj zaby :]

Nedlugo zacznie jesc.

Wazne, ze cokolwiek je :)
dopoki ma dostawy pozywienia dopoty nie grozi mu smierc glodowa.

Huhros
30-09-2011, 08:28
nie martw sie o nic bo wszystko bedzie ok
rosea kolesia potrafila nie jesc przez 3 miesiace i nic jej nie jest :)
ptaszniki czasami robia sobie glodowke i jesli podajesz im pokarm a one nie jedza to widocznie sa najedzone
moze masz po prostu za mala temp. w terra i ptasznik ma spowolniony metabolizm? jak tak to sprobuj cos z tym zrobic

Metus
30-09-2011, 11:19
tak.. to moze byc temperatura... ale nie bój sie o nic. Ja tez sie balem o swego (co widac w postach) a teraz zre jak cholerka.... wlasnie wsowa swierszcza...... w ksiazce Pawla Cieslaka "Pajaki Ptaszniki" jest napisane (cytuje) " Jedna z samic z mojej kolekcji nie jadla przez 10 miesiecy" wiec nie martw sie.....

Pozdrawiam Metus

Dziewuszka
30-09-2011, 14:02
Pawla Cieslaka "Pajaki Ptaszniki" nie jest to lektura ktorej mozna bezgraniczine ufac i sie nia sugerowac....niestety jest tam sporo bledow i niedokladnych opisow....pajak do 3 miesiecy moze nie jesc pozniej zacznijmy sie martwic...slowo nic nie je tzn. nic nie je zupelnie, totalna glodowka ale jak zjadl 2 swierszcze na 3 miechy to ok. nie martw sie.

Metus
30-09-2011, 14:06
wiadomo ze nie mozna tak sobie ufac na max. cytat ten mial sluzyc tylko dla pokania ze pajaki moga nic nie jesc naprawde dlugo....

Awikularia
01-10-2011, 04:55
Masz Brachypelma boehmei. To znany gatunek-niejadek. Lepiej go przełożyć do mniejszego pudełka. W małych pomieszczeniach te pająki jedzą znacznie lepiej. Zrobiłam tak ze swoimi Brachypelmami i od tej pory jedzą jak szalone.

42d3e78f26a4b20d412==