PDA

Zobacz pełną wersję : ,,,,,,,<<<av.versicilor,metallica,psalmopoeus irminia>>>>>>>



Bluff
02-10-2011, 08:55
JESTEM Z TROJMIASTA (szukam hodowcow)

jezeli ktos ma avicullarie versicolor lub metallice lub psalmopoeus irminia
nich pisze ? jestem zainteresowany ich kupnem
jedno pytanie :ktory z nich jest najspokojniejszy ?. zamierzam sobie kupic nadrzewnego a slyszalem ze sa agresywne , aszczegolnie ps.irminia (mialem tylko kiedys smithi )
jezeli ktos moze mi poradzic co do kupna ?
czekam na odpowiedz !!!
Darek
elflegolas@wp.pl
502355980
gg: 3483939

Atrax Robustus :-)
02-10-2011, 09:15
Zaden z tych gatunkow nie powinien cie zjesc...

Powolujac sie na opinie kilku terrarystow chcialem powiedziec, ze A metallica powinna byc przeznaczona raczej dla doswiadczonych hodowcow z tego powodu, ze mlode rzekomo czasem padaja bez konkretnej przyczyny.
Wedlug mnie pajak dla doswiadczonych hodowcow, to pajak, ktorego utrzymanie jest dosc trudne, nawet, jesli nie jest wcale agresywny.
No dobra, bo gadam nie na temat.
A wiec P. irminia tez nie posiada silnego jadu, jak i 2 przez ciebie wymienione gatunki. Klopot moze sprawic ich szybkosc.
Raz wzialem do reki A. versicolor i jak dodala turbo, to musialem ja z kolega szukac po pokoju (znalazla sie szybko).

Tak wiec zastanow sie, ktorego z tych pajakow bys chcial, bo kazdy z nich jest godny polecenia i obserwacje sa niezwykle pasjonujace.

Bluff
02-10-2011, 09:30
masz metallice na sprzedaz ???????????????????
(mam nadzieje ze mi nie zwieje i sie nie rozmnozy z pajakami domowymi)
dzieki za rade@!

Atrax Robustus :-)
02-10-2011, 09:37
Nie mam metalici na sprzedaz.
Idz na forum "SPRZEDAM"
Tam ostatnio widzialem wiele ogloszen zwiazanych ze sprzedarza.
Kilku hodowcow bodajze mialo metalice do sprzedania.

A slyszales o P. regalis ?

Moze ten pajak by cie zainteresowal ?

Ja tez wedlug wlasnego zdania jestem jeszcze poczatkujacy, ale bede tego ptasznika mial.
Szybki, jadowity, ale nie rzuca sie i raczej woli sie schowac niz atakowac.
Ne wiem, czy to prawda, bo z regalis zetknalem sie tylko pare razy i to bylo za ktorko, zeby cos o niej powiedziec.
Tak wiec polegam na opini hodowcow, ktorzy uznaja tego pajaka za naprawde wspaniale zwierze.

Fryta
03-10-2011, 14:17
ja mam 2 irminie i nie są psychiczne
nawet mnie jeszcze nie próbowały nawet straszyć.

42d3e78f26a4b20d412==