PDA

Zobacz pełną wersję : brachypelma vagans



kostal
03-10-2011, 12:54
jak chodowac tego pająka (jaka powinien miec temperature i wilgotnosc jak ja utrzymac), co jaki czas ten pajak przechodzi wylinke

firia
03-10-2011, 13:00
Przeczytaj opis

Atrax Robustus :-)
03-10-2011, 13:32
<ziew...> http://terrarium.com.pl/ptasznikczerwonoodwlokowy.php

Fryta
03-10-2011, 13:52
taaaak. Ten też potrafi pisać ale z czytaniem widać ma problemy. Opis! Tam znajdziesz wszystko. Po to powstał.

Huhros
04-10-2011, 10:48
wylinke przechodzi tak jak kazdy pajak - jak jest mały to czesto a jak jest duzy to rzadko (im wiekszy tym rzadziej)
wilgotnosc utrzymujesz skraplajac co jakis czas terra woda
:)
a tak wogole to wez przeczytaj opis i tam znajdziesz wszystko
z tego co piszesz to wydaje mi sie ze jestes poczatkujacy, ja osobiscie nie polecam za bardzo tego ptasznika osobie, ktora nie miala wczesniej doczynienia z pajakami bo nie nalezy on do tych bardzo zrownowazonych (inaczej rzecz biorac Wagi sa psychiczne i miewaja odjeby)- bedziesz chcial czyscic terra, skoczy na Ciebie, przestraszysz sie a on zwieje za szafe i tyle go widzieli- kilka godzin poszukiwan mozesz sobie juz zarezerwowac

Atrax Robustus :-)
04-10-2011, 11:26
Wystarczy miec koordynacje i wyobraznie, a z kazdym pajakiem mozna sobie tak czy inaczej poradzic. Trzeba tylko uwaznie przeczytac opis i opinie terrarystow, a potem sie do nich stosowac. Wtedy nic sie nie stanie.
Lepiej na poczatek jednak kup sobie cos mniej "zmiennego".
Ta agresywnosc to cecha osobnicza.
Trzymalem kilka vagansow w rece, ale inne nie daly sie wziac i atakowaly.
Roznie to z nimi bywa.

Huhros
05-10-2011, 13:36
widzisz ja mialem doczynienia w zyciu z trzema Roseami
z czego
pierwsza jest spoko, druga jest srednia (kiedys chciala mnie dziabnac ale mialem ja na spodniach i ugryzła tylko moje gatki - pusta bestja :) a co do tzreciej to rzuca się na wszystko co widzi
i jak to jest z ta nieagresywnoscia?? :)
kup sobie Kedziora albo Ognistego i bedzie wypas

dzerk
09-10-2011, 14:58
Posiadam Vagansa i ich charakter jest naprawde bardzo zmienny. coprawda hoduje go ok 3 miesiecy ale zdazylem sie z nim jush zapoznac !!! jednego dnia bez problemu bralem go na reke a drugiego balem sie otwierac terra !! Teras kilka wg mnie potshebnych rad dla poczatkujacego ( ja tesh zaczalem oda vagansa )


1. kup sopie termometr i hydrometr ( pomiar wilgotnosci ) te pajaki lubia ok 23-25 stopni wilgotnosc 60 - 70 %
2. Krujówka z połowy orzecha wg nie za bardzo konieczna ( natomiast jesli dogrzewash terra zaroofkom konieczna gdyz pajak ten wg mnie nie lupi siedziec non stop pod zaroofkom ) miseczka z woda


Przed wylinka nie je dosc dlugo wiec sie nia mrtw jak przez 2 tyg nie bedzie kciał rushyc swiershcza

Pajak bardzo energiczny i łakomy

Pozdrooofka

Kopar123
10-10-2011, 05:11
powinienneś najpierw zapoznać się z wymaganiami tego pająka a dopiero później go kupić. opis jes bardzo konkretny...

42d3e78f26a4b20d412==