PDA

Zobacz pełną wersję : Kto z trójmiasta chce ptasznika?



Mirass
16-10-2011, 12:46
Ejj kto chce qpić jakiegos ptasznika z okolic trójmiasa bo bedzie świąteczna dostawa z Sępólna Krajeńskiego do Gdańska. Jeżeli będzie kilka osób to transport GRATIS! Będzie dowóz bezpośrednio od Hodowcy cieplutkim samochodem czyli nawet prze temperaturze -100*C na dworze nic się pajączkom nie stanie (no chyba, że benzyna zamarznie).
(wszystkie odpowiedzi kierujcie w tym temacie)
Oto oferta tego hodowcy:

Sprzedam nastepujace ptaszniki:
Brachypelma smithi - 1cm ; 2-3wyl. ; szt. - 40zl ; przy zakupie 3 sztuk lub wiecej ,cena 30zl za sztuke!
Brachypelma smithi - 1,5cm ; 4wyl. ; szt. - 50zl
Brachypelma boehmei - 1,3cm ; 3-4wyl. ; szt. - 45zl
Podane wymiary reprezentuja dlugosc ciala.
__________________________________________________ _______
--------->>>>> OKAZJA <<<<<--------------

- Brachypelma vagans - ok. 4,5cm ; 70zl

Fotka pajaka i nietylko pod tym adresem:
http://home.t-online.de/home/520090938234/juvenile.htm
__________________________________________________ _______

- Cyclosternum fasciatum, (bardzo efektownie ubarwiony)
okolo 2,5cm ciala ; 60zl
- Citharishius crawshayi
okolo 1,5cm ciala ; 60zl
- Pterinochilus mamillatus (forma czerwona z USAMBARA)
okolo 3,5-4 cm ciala ; 80zl
- Pterinochilus mamillatus (forma czerwona z USAMBARA)
okolo 2,5-3cm ciala ; 50zl
- Avicularia Geroldi
okolo 2cm ciala ; 60zl
- Poecilotheria regalis
okolo 2cm ciala ; 60zl

Lestat
16-10-2011, 14:49
ja bylbym zainteresowany , daj jakies namiary na siebie, i kiedy ta dostawa? jestem z gdanska. daj znac na maila.

neon
18-10-2011, 08:38
drogo masz jak cholera ja z smitha 1 cm cialka dalem 30 zl jak bedziesz mial taniej to wiesz :)

Mirass
18-10-2011, 09:25
sluchaj ja to tylko zalatwiam... hodowca to co innego... a z reszta bedziesz mial transport gratis jak sie ludu uzbiera...

Jaca
18-10-2011, 09:57
Też jestem zdania, że to troszkę za drogo, nawet jeśli transport byłby gratis, to mi się nie kalkuluje, bo zamawiałbym kilka sztuk...

Już lepiej umówmy się i złóżmy wspólne zamówienie u jakiegoś "taniego" hodowcy, wówczas 25zł - koszty przesyłki konduktorskiej rozłoży sie na te kilka osób i w ostateczności wszystko wyjdzie o wiele taniej. Przecież przy większym zamówieniu, ceny u praktycznie wszystkich hodowców są negocjonowalne...

Jaca
Gdańsk

42d3e78f26a4b20d412==