PDA

Zobacz pełną wersję : kolejne pytanie od memphisa pewnie ju macie mnie dosyc :D



memphis
24-10-2011, 12:35
czy jeśli mój pajączek miał 2 wylinke i teraz brak mu jednej kończyny to czy ona napeno odrośnie mu po trzecie a jeżeli odośnie to czy będzie mniejsza jak to jest np u jaszczurek z ogonem że potem jest mniejszy ?????????
no mam nadzieje że bedzie wszycho oki ale nikt z wasz nie zauwazył na fotce braku jednej kończyny :p

Atrax Robustus :-)
24-10-2011, 12:38
A czy cos sie z Twoim pajakiem stalo ? ;]


Napewno mu lapa odrosnie i co do tego mam 0 watpliwosci.
spij spokojnie

memphis
24-10-2011, 12:42
a co mu sie stało to niewiem kiedyś chciałem policzyć bo cos mi nie pasowało licze se i patrze że jest o jedną zamało ale to ju od jakiegoś czasu niema tej łapki odkąd go tylko przywiozłemmoże jak go przekładałem to mu przyciłem albo coś w tym stylu

Jaca
24-10-2011, 12:47
Po przejściu wylinki odzyska wszystkie brakujące kończyny, a po dwóch wylinkach nie będzie nawet różnicy między zregenerowanymi, a tymi co miał od początku :)

Huhros
24-10-2011, 14:59
nie wiem czy jest dokladnie jak mowie ale zdaje sie ze po 1 wylince czesciowo łapa odrosnie a po 2 juz bedzie idealna :) (moge sie myslic-jak ktos wie na 100% to prosze niech zweryfikuje moja odpowiedz)

Jimbo
25-10-2011, 03:44
Miałem taki przypadek z moim Smithi. Po jednej wylince noga mu odrosła, ale była chudsza od pozostałych, po kolejnej była już taka sama. Nie masz więc się o co martwić.

Awikularia
25-10-2011, 07:37
Wszystko zależy od wielkości pająka i od czasu, który minął od starty kończyny do wylinki. Jeżeli ptasznik stracił nogę 3 dni przed wylinką, to nie ma siły, nie odrośnie nawet w 3/4. Powiedzmy, że mój pająk jest po 2 wylince i stracił nogę na miesiąc przed wylinką. Po wylince noga będzie cała i zdrowa, nie różniąca się od tej straconej. Ale odnóże zostanie utracone przez zwierzę kilkuletnie, to noga będzie odrastała stopniowo, przez kilka wylinek. Po około 3 wylinkach wróci do normy.

42d3e78f26a4b20d412==