PDA

Zobacz pełną wersję : Zapłodnienie



Klisek
26-10-2011, 09:24
Jakie możecie dać rady przed łączeniem brahypelmy albopilosa?

Krzysztof.W
26-10-2011, 13:01
To spokojne pająki. Widziałem miłosne igraszki tych brachypelm, Samica nie jest agresywnie nastawiona do samca. Samiec tupie miłosną serenade a samica mu odpowiada tupiąc po swojemu. Zero agresywności . Polecam na początek łączenia żeby pająki były nakarmione. Widziałem też sytyłacje gdy został wpuszczony zawcześnie samiec do samicy a mianowicie ciągle uciekał od wybranik, tchurzył, po prostu za wcześnie go dopuszczono. Dopuszczać samca do samicy można po około 27 dniach od ostatniej wylinki samca. W tym czasie samiec musi zdąrzyć zrobic sobie taką kotare z pajęczyny w kturą wchodzi i sie spuszcza a puźniej pobiera swe nasienie do wsoich przekształconych dogogłaszczek. Tak to jest u pająków.
Kiedy chcesz łaczyc pajaki wpuść je do więkrzego zbiornika.Samice wpuść kilka dni wcześniej żeby sie przyzwyczajiła.

Cześć

Argchun
26-10-2011, 13:08
Wspaniale to ujołeś Krzysiek(za tą kotarą) :)))))))))))




ps:też jestem Krzysztof.W

Atrax Robustus :-)
26-10-2011, 13:58
No nie wiem, nie wiem :))))))
Ja widzialem samca Brachypelmy... a wlasciwie to, co z niego zostalo, czyli kilka odnozy ulozonych w kupce... :D
Ale rozmnazanie tych pajakow jest latwe i bezproblemowe (porownujac to do innych ptasznikow, czy nawet polskich gat.)

Klisek
26-10-2011, 14:35
Oj oj nie wiem. Już próbowałem je łączyć i ... samiec stracił nóżke!!!!!!!A samica była najedzona!

Krzysztof.W
27-10-2011, 11:34
Napisałem żeby wpierw nakarmić pajaki, czyż nie.

No chyba że nie są w swoim guście.To wtedy juz chyba nic nie pomoże.

Fryta
27-10-2011, 16:24
Może troche alkoholu w celu ułatwienia sprawy? Jamu dla odwagi a jej by była łatwiejsza. U ludzi to działa [podobno :)]

Argchun
27-10-2011, 18:46
;))))))))))) HIE HIE

42d3e78f26a4b20d412==