PDA

Zobacz pełną wersję : Do FRONTSIDE'A



murinus
28-10-2011, 02:04
Siemka!!!

Czytalem twoje posty na forum, tam gdzie zdjecia ptasznikow zamieszczales. PO pierwsze zdjecia sa cool, po drugie masz extra terra urzadzone, no i po trzecie pisales ze zdjecia nie robiles cyfrowka, wiec jak otrzymales tak dobra jakosc??

POzdrawiam

Atrax Robustus :-)
28-10-2011, 08:52
sorki, ze to nie Frontside odpowiada, ale jak fotografowalem kiedys weze, to wystarczylo dobrze dobrac swiatlo, a potem zeskanowac i zrobic obrobke w "fotoszopie"/corelu.
Ale lepiej, zeby sie tu wypowiedzial sam Frontside, bo tez jestem ciekaw...

murinus
28-10-2011, 12:20
Atrax spoko i tak wielkie dzieki ale czekam na odpowiedz Frontside'a

Frontside
31-10-2011, 02:44
Witam. Zdjęcia zostaly wykonane na negatywach! Odpowiednie oswietlenie i juz! Z tym akurat nie mam problemow bo zajmuje sie fotografia artystyczna i reklamowa od okolo 6 lat wiec takie rzeczy nie sa problemem. Zdjecia sa potem skanowane i juz :-). Jezeli chodzi o oswietlenie to moze to byc lampa blyskowa ale swaitlo odbite od jakiejs bialejk plaszczyzny odbijajacej (wystarczy zwykly bialy karton). To wszystko. Jezeli sprecyzujesz swoje pytanie to chetnie ci odpowiem ale musial bys bardziej sprecyzowac pytanko :-)

Ciesze sie ze zdjęcia sie podobaja! Na pewno beda nastepne bo moja Tekla (G.Rosea) wlsanie przeszla wylinke jakies kilka dni temu!

murinus
31-10-2011, 03:36
No ladnie ladnie zapisze se swoj nr gg ;-)

Atrax Robustus :-)
31-10-2011, 06:55
Frontside hehe Tekla :)
Ja tak mialem nazwac swojego, ale ostatecznie zostaly Kulusia - smithi
i Maja - regalis :)

42d3e78f26a4b20d412==