PDA

Zobacz pełną wersję : ???jaki transport???



coka anwald
28-10-2011, 05:12
prawdopodobnie w styczniu czeka mnie osmiosetkilometrowa przeprowadzka!!potrzebny mi jest pomysl,ktory pozwoli mi bezpiecznie przetransportowac moje A.versicolor!!(mam do dyspozycji osobowke)

Atrax Robustus :-)
28-10-2011, 08:48
Najlepiej jest sie upewnic, ze w miejscu, w ktorym beda przewozone pajaki bedzie cieplo (najlepiej jest trzymac pajaki przy sobie, ale skoro sie przeprowadzasz, to pewnie dla pajaka nie bedzie zbyt duzo miejsca.)
Chociaz... Szczerze mowiac, jak zalezy Ci na miejscu w samochodzie, to zapakuj te versi do jakichs malych fauna boxow i przewiez je normalnie.
W kazdym razie styczen to za zimny miesiac, zeby przewozic pajaki w zimnym bagazniku.

Metus
28-10-2011, 12:16
ja osobiście to niedałbym swoich pająków do jakiegoś bagażnika.... w samochodzie na bank masz ogrzewanie więc będzie ciepło a na wszelki wypadek jakoś to obłóż jakimiś .. hmmm... może nawet ubraniami. Zawsze możesz włożyć każdego osobno do słoika wypchanego porwanym papierem toaletowym tak aby pajak nie miał zbyt duzo miejsca zeby w razie jakis wstrzasow nic mu sie nie stalo i słoiki te do walizy z ubraniami. Tak w środek ubrań. Walizke taką połóz w wybrane przez Ciebie BEZPIECZNE miejsce i bedzie ok. Taki sposób powinien zapewnic dobra izolacje termiczna i anty wstrząsową!! heh myśle że to byłby dobry pomysł....

coka anwald
29-10-2011, 05:18
dzeki!!!!pajaki beda transportowane w "miekkim i cieplym przedziale" napewno!!! (a o bagarzniku to ja nawet nie mialem ochoty pomyslec) ...powodzenia!

42d3e78f26a4b20d412==