PDA

Zobacz pełną wersję : JAK ROZPOZNAĆ WYLINKĘ U B. SMITHI??????



Mirass
29-10-2011, 09:43
jak w temacie...

(mam już smithi od dziś ;D;D;D )

Sir_bonzo
29-10-2011, 09:56
BOZĘ LUDZIE CZYTAJCIE WCZEŚNIEJSZE POSTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Było już w chol... odpowiedzi!!!!!! Zaśmiecacie tylko forum!!!!!!!!!! Czytać nie umiecie,czy lenistwo??????????

Mirass
29-10-2011, 10:38
nie musisz odpowidadac.... chce sie dowiedziec dokladniej jak to sie odbywa tzn jak ja rozpoznac, jak sie pajak zachowuje przed wylinka... a jak nie chcesz odpowiadac to po kiego odpisujesz?!

Jimbo
29-10-2011, 12:14
Jak przestanie jeść, pociemnieje i zrobi się ospały, to znaczy, że zbliża się wylinka.

Mirass
29-10-2011, 12:20
wow thx... a jak mu sie odwlok swieci?? byly wczesniej psty o tym ale nic sie nie dowiedzialme...

Sir_bonzo
29-10-2011, 18:17
I nie zamierzam po raz setny odpowiadać na to samo pytanie!

Sir_bonzo
29-10-2011, 18:18
A odpisuje,zebyś przestał pytać o durne rzeczy i wykazał troche kreatywności w poszukiwaniu odpowiedzi na swoje pytania.

Huhros
30-10-2011, 03:58
ptasznik nie je (nie rusza zarcia nawet jak mu rzucisz a nawet ucieka! przed nim), czasami zamyka wejscie do swojej kryjówy (sam tez sie w niej zamyka), jak ma wyczesane wloski na dupsku to pod spodem robi sie czarny.

Metus
30-10-2011, 04:04
Mój kendzior przed wylinką nie jadł przez 3 tygodnie. W tym czasie siedział w kryjówce i jej nie opuszczał nawet w nocy. Ani na chwilke! Po 3 tygodniach zauważyłem że robi pajęczyne. Po kilku godzinach położył się w tej pajęczynie na plecach i ..... sam wiesz!!. Po wylince odczekalem ok tygodnia i podałem mu świerszcza. He he he chyba mu smakowało. Wczesniej niz tydzien po wylince jedzenia nie dawaj bo i tak nie zje!. POWODZENIA W CHODOWLI. ps nie miej pretęsji do Sir_bonzo. Po jakims czasie chodowli, jak bredziesz regularnie odwiedzał forum to sam zrozumiesz, że jednak takie pytania są troszke denerwujące. Ale co tam nie denerwuj się, że ktoś zwrócił Ci uwagę i jeśli masz jakieś pytanka to po prostu zadawaj. Staraj się raczej czytać starsze posty bo tam powinieneś znaleźć przynajmniej część odpowiedzi na swoje pytania. Jeżeli nie ma tam dokładnej dpowiedzie to przynajmniej bardzien konkretnie pytaj co do problemu... Pa JESZCZE RAZ POWODZENIA I NIEZAPOMNIANYCH CHWIL Z PUPILKIEM!!!!!

Mirass
30-10-2011, 05:37
nara!

Mirass
30-10-2011, 05:41
dzieki Metus. Ale troche sie usprawiedliwie... Przeszukałem poprzednie posty i to wyszystko juz wiem tylko chcialem sie dowiedziec dokladniej jak to rozpoznac... bonzo sie drze ze 4um zasmiecam. Kazdy musi chyba kiedys zacząć... Lepiej sie 10 razy spytać niż coś zrobić źle...

coka anwald
30-10-2011, 07:00
sir_bonzo jak by kazdy mial grzebac w starych postach to to forum powoli przestawalo by istniec,a poto one jest zeby zadawac pytania a nie zeby pisac takie g..na jak ty tu wypisujesz.jestes taki kozak to pochamuj stope cwaniaku ,zreszta kozakiem wyglada na to ze nie jestes!!!!!!!!!!

Sir_bonzo
30-10-2011, 09:41
Nie! Forum jest po to,żebu pytać o nowe rzeczy! Pomyśl-jest ok 3 tys postow i większość jest o wylinkach. Jeśli każdy będzie pytal o to samo to wtedy forum przestanie być odwiedzane.-przynajmniej przez tych co mają dość odpowiadania na pytania o wylinkach-a takich jest dużo!

kamyk
17-11-2011, 13:03
Powinien jak kazdy przyzwoity pajak rozpoczac postMirass napisał(a):

42d3e78f26a4b20d412==