PDA

Zobacz pełną wersję : pajęczyny



master
02-11-2011, 11:33
czy kędzior robi fajne pajęczyny lub po całym terrarium?
pytam się się z ciekawości bo mój kolega ma kędziora i narobił
tam pełno pajęczyny.czy wszystkie kędziory robią extra pajęczyny?
dziękówa za odp!
(wyszkoliłem moją lividum na morderczynię heheheehe)

Atrax Robustus :-)
02-11-2011, 13:11
Zalezy, co masz na mysli mowiac "fajne".
Brachypelma albopilosum pokrywa malutka warstewka pajeczyny dno terrarium, a nawet nie jest to warstewka, tylko pojedyncze nitki pajeczyny.
Wiec fajowej pajeczyny to on nie zrobi.

Poza tym wybacz, ze sie alienuje, ale wkurza mnie haslo: "wyszkolilem moja lividum na morderczynie".
Z tego, co piszesz, to na to wyglada, ze niepotrzebnie stresujesz pajaka, bo on sam z siebie by nie zaatakowal. Wierz mi, ale widzialem lividum i atakowala TYLKO podczas spryskiwania (kiedy zablakane krople wody przez przypadek spadly na nia), TYLKO podczas sprzatania i TYLKO podczas przenosin (kiedy wpadla w totalny szal). wiec odradzam stosowanie takich praktyk, bo lividum to nie resorak, tylko mocno jadowite, tropikalne zwierze, do ktorego ja sam bez potrzeby sie nie zblizalem i nie otwieralem jego terra.
W sumie mam nadzieje, ze to co napisales tyczylo sie jej charakteru i jej zachowania podczas tak rutynowych czynnosci, takich jak sprzatanie, czy zraszanie (itp.), bo jesli denerwujesz pajaka penseta/dlugopisem/czyms tam tylko po to, zeby zobaczyc, jaki ten pajak jest straszny (a zwierze sie przy tym bardzo stresuje), to pozdrawiam...
Mam nadzieje, ze sie nie obrazisz za ten komanterzyk, ale zrobilo mi sie szkoda (mam nadzieje, ze niepotrzebnie) tego pajaczka :)

master
02-11-2011, 13:18
panie atraxsie robustusie!ja jeszcze nigdy w życiu nie stresowałem ptasznika!głównie chodziło mi o to że ona szybko strasznie zjada myszki
dorosłe świerszcze, itd.i od tego zrobiła się bardziej agresywna!dlatego
powiedziałem że ją wyszkoliłem(to na żarty)

Atrax Robustus :-)
02-11-2011, 13:27
No to trzeba tak bylo od razu.
Bo to troche dziwnie brzmialo.
No nic, nie bede drazyl sprawy, bo nie warto, tymbardziej, ze ten watek jest poswiecony pajeczyna, a nie karmieniu H. lividum ;]
No to niech sie pajak(i) dobrze hoduje(a).

master
02-11-2011, 13:36
dzięki!
niedługo ci przyśle zdjęcia z haplopelmą lividum

Atrax Robustus :-)
02-11-2011, 13:43
wyslij wyslij !

caly czas czekam :)

Xeo
03-11-2011, 01:50
Master odezwij sie ja jestem z radomia!!!!!!!!!!!!!11

master
03-11-2011, 04:21
xeo podaj mi twój numer gg!pogadamy o pajączkach hehehehehe

Xeo
03-11-2011, 04:30
4739353!!!!!!!!

master
03-11-2011, 05:05
poczekaj xeo jeszcze parę dni bo musze zainstalować jeszcze raz gg bo tamto się popsuło!
a tak w ogóle to wchodzisz na czata terrarium?
jeśli tak to podaj godziny o której wchodzisz!

42d3e78f26a4b20d412==