PDA

Zobacz pełną wersję : Filmy przyrodnicze o ptasznikach



walter
04-11-2011, 20:50
Czy moze ktos z Was ma mozliwosc zdobyc filmy przyrodnicze o ptasznikach w jezyku Polskim na DVD (region 0), VCD lub DIVX?
VHS odpada ze wzgledu na powazna utrate jakosci przy dekodowaniu z PAL na NTSC.
Chcialbym cos takiego pokazac dzieciakom w polskiej szkolce w Montrealu a niestety nic nie moge zdobyc.

neon
05-11-2011, 00:19
ja nie mam :( ale tez bym chcial miec takie filmy wiec szukaj dalej a znajdziesz :)) pozdrawiam

Metus
06-11-2011, 13:54
Ciekawe czy coś takiego wogóle istnieje?!

Tusiu
07-11-2011, 13:31
Dzisiaj o 11.20 na TVP2 leciał film przyrodniczy o ptasznikach (zwanych przez lektora Tarantulami, wszczegolnosi, ze byla tam Blondi, Parahybana (tak mi sie zdawalo) oraz raz mignela mi Lividium (ale tylko odnoza, ach ten niebieski kolor :-) )) Facet nawet przyrzadzal smazonego ptasznika - zabic takiego typa, jak on mogl - mam nagrane na VHS-ie. Ogolnoie to wiecej sie spodziewalem po National Geographic, ale coz. Wczesniej jeszcze (tylko nie pamietam kiedy i bylo to chyba na regionalnej trojce) byl film zatytulowany pajaki z Marsa - bardzo ciekawy gatunek, zreszta chyba nawet byl podobny do tych dziwnie wygladajacych pajaczkow z Ataku Pajakow (film byl zabawny). Wiecej filmow na temat pajakow w zasadzie nie pamietam - bo pewnie takich nie bylo. A tak poza tym to Zdrowych i Wesolych Swiat, Szczesliwego Nowego Roku dla Was i Waszych pupilkow.

Tusiu

Atrax Robustus :-)
07-11-2011, 13:54
Kurde !
czy w kazdym filmie o ptasznikach te popieprzone neandertalczyki musza jesc Theraphosy ?
Dobrze, ze tego filmu nie ogladalem :)
Za to ogladalem 2 inne, ...gdzie tez jedli Theraphosy (i na kazdym byly te same neandertalczyki :] Heh.
JEdyny film na poziomie o pajakach, jaki ogladalem to ten, ktory lecial 8 lat temu na jedynce o pajakach Atrax robustus oraz kilka podobnych filmow.
A jesli chodzi o filmy, ktore ogladalem przez ostatni rok, to jedynie dalo sie obejrzec film Westa pt: "Prawdziwy spiderman", w ktorym mozna sie bylo nawet paru rzeczy dowiedziec i dosyc duzo informacji bylo, a ten "Drapieznicy" to kicz i czysta, tania sensacja, tym nie mniej polecam tym film wszystkim emerytkom, ktore chca wiedziec, jak wyglada ptasznik !!! !!! !!!

murinus
08-11-2011, 00:20
ATRAX zgadzam sie z Toba w 100% Pamietam ze kiedys dawno temu na TVP 2 lecialy cykle filmow przyrodniczych i byly o ptasznikach i tamte byly spoko. Z ostatnich lat rowniez polecam "Prawdziwy Spiderman" Ricka Westa

Pozdrowienia i Wesolych Swiat for all

Budzik
08-11-2011, 02:06
SpiderMan na Cartoon Network doskonały film o pająku dla starszych dzieci i dorosłych.

Kendzierzawiec
08-11-2011, 08:19
Ja mam kupiony film '' w swiecie pajakow'' niest jakis specjalny ale fajne maja zdjencia.
a co do filmow kture w TV leca to oglondam je tylko dlatego ze pokazuja pajaki i tyle :)

42d3e78f26a4b20d412==