PDA

Zobacz pełną wersję : !!!!!!!!!!!lasiodora parahybana!!!!!!!!!



Bluff
09-11-2011, 14:50
jezeli ktos ma wyzej wymienionego ptasznika lub dobrze zna jego zachowanie lub moze dac pare praktycznych porad odnosnie jego hodowli(jak zabezpieczyc terrarium przed tym mistrzem ucieczek)czy kopie dolki
tylko nie dawajcie mo tego:------)))))))http://terrarium.com.pl/lasiodoraparahybana.php
bylbym bardzo wdzieczny!
a tak na marginesie to kupuje tego pajaka i zrobie mu wystroj prawdziwie swiateczny mini choinka swiatelka czerwone male bombki i mala grota ze sw mikolajem(bedzie mial gdzie sie schowac):) i pobawic

Sklipkan
10-11-2011, 05:29
Cześć...Widzę,że w prawdziwie świątecznym nastroju napisałeś ten post ;-) Mam dorosłą parę tych Brazylijczyków i małego podrostka. Gratuluję wyboru ! Choć mistrzami kolorów one nie są ,
nadrabiaja to wielkością . Pozdrawiam ;-)

Darek Z.
10-11-2011, 11:57
Moja rada jest taka.Podobnie jak ja swoją , umieść pająka w terra zamykanym na kluczyk(moje wszystkie są tak zamykane).Daj mu grubą warstwę podłoża-mieszanki torfu,podłoża kokosowego i piasku dodaj suchych liści dębowych,kokosa na kryjówkę i terra gotowe.(oczywiście o wystroju typu roślinki itp. nie wspominam bo to w/g uznania)

42d3e78f26a4b20d412==