PDA

Zobacz pełną wersję : Pajaczki w TV !!!!!!!!!!!!1



Czuga
10-11-2011, 13:00
Jutro to jest 27.12.2002 na kanale animal planet o godzinie 9.00 rano bedziecie mogli popatrzec przez calutka godzine na to co sie dzieje z pajakami w innych krajach Na ich chodowcow konsumentow i zabojcow Ogolnie material calkeim niezly

Jimbo
11-11-2011, 01:54
Spoko, ale prawie nic nie było o ptasznikach :(. Spodziewałem się więcej, a tam tylko na chwilę pojawił się "ptasznik pawiani". Nie wiem co to za gatunek, ale nazwa trochę śmieszna :)

Murinusek
11-11-2011, 03:17
Moim zdaniem ten film byl OK ale oczekiwalem czegos wiecej o ptasznikach.:)

Pozdrawiam

Atrax Robustus :-)
11-11-2011, 03:26
Ptasznik pawiani brzmi dosyc znajomo.
Napewno slyszeliscie o takim czyms jak KING BABOON. O ile wiem to jest crawshayi, ale ten na filmie wydawal mi sie jakims Pterinochilusem, wiec to jest inny BABOON :)
Na zagranicznych stronach dosyc czesto mozna znalezc ta potoczna nazwe.
Ale i tak szkoda, ze tak malo o ptasznikach bylo. Tym niemniej nawet spoko byl film.

Czuga
11-11-2011, 03:33
No widzialem na ktoryms z tych discovery taki dokument tylko o ptasznikach ale to bylo apre dni temu i nei pamietam kiedy zeby zobaczyc nawet jaki mialo to tytul Bylo tam pokazane malrzenstwo z polski ktore zajmuje sie hodowla pajakow , koles ktory piekl pajaki w ciescie i zjadal (nie moglem na to patrzec biedne pajaczki) A najfajnejsza sprawa w tym filmie bylo pokazanie pieknej samicy wlasnie nei wiem jaiego gatunku z okolo 1000 mlodych ktore murzyni powylapywali na sprzedaz a matke niestety zjedli :((

Atrax Robustus :-)
11-11-2011, 03:55
To sie nazywa XXI wiek :]

Ja mam kilka filmow o ptasznikach i na 3 z nich te same neandertalcziki jedza pajaki.
Ale nie zwracam na to uwagi. Na razie najlepszy film, jaki mam o pajakach, to ten z WEST`em i o Australijskich ptasznikach ATRAX.

bioko
11-11-2011, 06:05
Atrax a czy można gdzieś kupić te filmy??

Atrax Robustus :-)
11-11-2011, 06:21
Mozna
Kilka lat temu mialem katalog z filmami/ksiazkami i tam miedzy innymi bylo cos o Atrax`ie, wiec zamowilem. Duzo tego nie bylo, ale najwazniejsze informacje, a dalej bylo o czarnej wdowce oraz innych pajakach.
Wczesniejsze filmy ponagrywalem gdzies z 10 lat temu..a moze z 8.
Wiem, ze byl taki cykl: "Najjadowitsze zwierzeta Australii", a moze inaczej to sie nazywalo, wiec ponagrywalem. Lecialo o tajpanach, krokodykach, meduzach, a jeden odcinek byl o ptaszniku Atrax robustus i bardzo dokladnie go omowili. Ale nie moge znalezc tej kasety :[
wiem, ze na necie widzialem ostatnio jedynie "Drapieznicy - tarantula", czyli film dla emerytek, ktore chca wiedziec, jak wyglada ptasznik.

42d3e78f26a4b20d412==