PDA

Zobacz pełną wersję : Spotkania



T_ome_K
14-11-2011, 01:03
Czy na śląsku śą jakieś spotkania hodowców pająków albo coś w tym stylu?????

Sklipkan
14-11-2011, 10:14
Cześć ! W Zabrzu działa klub terrarystyczny "BYSTRZYK PEREZA"
,który w zeszłym roku (i wcześniej też) organizował tam wystawę terrarystyczną.Niestety,przeważała tam akwarystyka.Siedzibę mają w takim małym domu kultury i spotykają się tam w każdą trzecią niedzielę miesiąca.Z tego co wiem,organizują tam spotkania z kompetentnymi ludżmi z branży terrarystycznej,więc nie tylko można się tam spotkać,ale także czegoś nauczyć.Niestety nie pamiętam adresu,by Cię tam skierować ! Sam tam byłem tylko na wystawie z czystej ciekawości co tam mają itd. Było tylko kilka pająków,patyczaków i gekonów jednego wystawcy,dwa gatunki żabek i kilka gatunków karaczanów...Cała reszta to akwarystyka. Chciałem porozmawiać z kimś z tego klubu ale mieli się pojawić dopiero za półtorej godziny i nie mogłem tyle czekać. Fajnie by było,gdyby ktoś znał adres tego klubu i podał go ogólnie na forum.
Pozdrawiam !!!

T_ome_K
14-11-2011, 10:50
Znasz może inne jakieś kluby?Pozdrawiam

Kafares
16-11-2011, 15:37
Cześć! Chetnie bym się wybrał do do tego klubu. Sklipkan jakbys mogl zalatwic ten adres:-) W Swietochlowicach jest jaks hurtownia zwierzat terrarystycznych, niestety nie znam (ale sie dowiem).

Pozdrawiam wszystkich:-)

Sklipkan
18-11-2011, 02:44
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych ;-)
Na początku przyszłego tygodnia na 99% będę miał telefon do tego klubu Bystrzyk-Pereza . Więc zapraszam do tego postu w poniedziałek wieczorem (ok.20.00) . A co do tej hurtowni w Świętochłowicach to słyszałem,że jeśli chodzi o zwierzęta terraryjne to sprzedaż jest tylko dla sklepów ;-(
Adres to ul.Przemysłowa 1 ,Świętochłowice. Pozdrawiam !

morda
18-11-2011, 08:21
kiedys bylem w tej hurtowni bo starsza mojej kumpeli jest tam ksiegowa - podobno maja bardzo duzy wybor ale niestety "sprzedajemy tylko dla sklepow" . . . :(

Mateusz
18-11-2011, 10:31
to fakt. osoba nie posiadajaca sklepu nic tam nie kupi. a co do spotkania... mozna by cos zorganizowa dla naszej slakiej grupki. pozdrawiam - Mateusz.

T_ome_K
19-11-2011, 12:19
dobry pomysł tylko gdzie i kiedy??Ci co chcą uczestniczyć w takim spotkaniu niech piszą posty

morda
19-11-2011, 12:54
gdzies w katowicach ^^ tyko gdzie??
mozna by sie spotkac w empiku a potem gdzies isc np. do pubu

Gari
19-11-2011, 14:21
Rowniez sie z checia przylacze ...
iec czekamy tylko na jakas date i godzine .... tylko uwzglednijcie ze niektorzy pracuja ;)

T_ome_K
20-11-2011, 14:13
najlepiej w nd. jak ponat 15 osób zadeklaruje chęć to wspólnie ustalimy date i godzine

Sklipkan
21-11-2011, 10:41
Cześć wszystkim ;-)>
Tak jak obiecałem wcześniej miałem podać kontakt do tego klubu w Zabrzu i obietnicę dotrzymuję. Lecz nie znalazłem telefonu do nich tylko CAŁĄ STRONĘ !!!!!!! Tego się nie spodziewałem ! A wszystko przez przypadek,bo miał mi dzisiaj znajomy podać telefon kontaktowy,lecz nie mógł go nigdzie znależć i tak mnie to zmierziło,że wlazłem na net'a i znalazłem tam właśnie ich stronę !!!
http://republika.pl/bystrzyk/index1.html
Co do niedzieli,to mnie pasuje. Pozdrawiam !

42d3e78f26a4b20d412==