PDA

Zobacz pełną wersję : wiadomosc dla PABLOSA!!!



EL G FRESH
15-11-2011, 07:16
cze! czytalem o tym torfir i sie dowiedzialem ze jestes z Krakowa wiec jesli chcesz taki torf miec taki sprasowany to bedac na placu inwlidow kieruj sie alejami w strone łobzowskiej. Po lewej stronie bedziesz mial ulice lenartowiczai tam zoologik schodzi sie w dol. tam tez sa pajaczki i inne fajne takie tam. (tylko ten koles troszke malo sie zna ale jest przynajmniej mily) Ten sklep chyba sie nazywa leo albo leon.

Pablos
15-11-2011, 07:51
..wielkie dzięki ...:)))))
Pozdrawiam:)

EL G FRESH
15-11-2011, 08:09
ile masz pajaczkow i jakie to gatunki?

Pablos
15-11-2011, 08:23
Hmmmm.....
Chyba mogę tak napisać, bo choć ich jeszcze nie mam to są zarezerwowane i czekają na odbiór..63 sztuki:)))) Przynajmniej przez jakiś wszystkie będą moje...3 gatunki: Brachypelma smithi, B.albopilosa, Grammostola rosea...a dziś mailowo "męczę" Awikularię o Haplopelmę lividum i B. boehmei...iczekam na odpowiedź...
Poza tym dwa węże : Python regius i Elaphe schrencki..
Pozdrawiam:)

Atrax Robustus :-)
15-11-2011, 08:54
Pablos -> no to witaj w klubie. Moj nastepny to tez akurat lividum :]

Pablos
17-11-2011, 09:29
..Cześć:)
Właśnie wróciłem ..byłem w tym sklepie zoologicznym...rozmawiałem z tym kolesiem :) /de facto ...słusznie go oceniłeś:))))/..ale ceny ptaszników...hmmmmm....no cóż...słowo DROGIE nie oddaje całości dramatyzmu:))))..ale tak to już jest w tej naszej terrarystyce...każdy chce zarobić...
Pozdrawiam:)
Pablos

42d3e78f26a4b20d412==