PDA

Zobacz pełną wersję : wiadomosc dla Atrax Robustus :-)



EL G FRESH
15-11-2011, 07:29
widze ze bardzo duzo sie znasz i posiadasz duza wiedzena temat hodowli. Czy masz moze jakies fotki Twoich pajaczkow i reszty gadow, etrra? Chcialbym podpatrzec jak u Ciebie hodowla przebiega> THX <

Atrax Robustus :-)
15-11-2011, 07:37
Nie znam sie az tak dobrze, ale dzieki :)

Zdjecia mam, bo juz zrobilem, ale w tej chwili mam problem z wykombinowaniem skads skanera, jednak niedlugo powinienem miec do niego dostep i wysle fotki.
Na razie moge pokazac, jak zrobilem pojemnik Poecilotherii regalis.
Tutaj zrobilem prosty model i go zamiescilem:
http://terrarium.com.pl/forum/download.php/16,3646,96/costam.jpg
Ale to bylo jeszcze przed przemeblowaniem. Teraz dalem jej wiecej przestrzeni, bo polowe scianki oblozylem recznikiem papierowym, tak, zeby pajak mogl sie z latwoscia wspinac i samemu sobie wybrac miejsce na kryjowke, a nie byc uzaleznionym od klku miejsc. Od razu widze, ze odzyl po tej zmianie. Oczywiscie, jak go przeniose do terrarium (bo na razie jest maly), to dam mu cos innego, anizeli papierowy recznik. Poki co, nie zamierzam mu zmieniac teraz nic.

Chyba faktycznie pojde do kogos ze skanerem i zeskanuje te zdjecia.
Ale nie jest to szczyt piekna, bo co moze byc ladnego w zwyklym pudelku po smietanie i po karmie dla gryzoni. tym niemniej postaram sie o te fotki na forum :)
Pozdrawiam !

bioko
15-11-2011, 07:46
Atrax, a z ilu pajączków składa się twoja chodowla???

Atrax Robustus :-)
15-11-2011, 07:51
Jesli chodzi o ptaszniki, to mam poki co 2, ale juz szykuje sie trzeci. Powoli zamierzam rozwijac hodowle i rozmnazac je.
A jesli chodzi o inne pajaczki, to lacznie hodowalem juz okolo 1500 pajakow wlasciwych. Czyli to, co udalo mi sie zlapac szlo do sloikow/terrariow/innych pojemnikow. :) :) :)
Jesli chodzi jednak o ptaszniki, to mam tyle, ile napisalem, chociaz uscisjalac sprawe mialem wczesniej kontakt z ptasznikami, ktorymi sie zajmowalem (okolo 20 gatunkow). Jesli dobrze pamietam.

Czyli podsumowujac, az tak duzo kontaktu z ptasznikami nie mialem, zeby sie uwazac za jakiegos zaawansowanego....

42d3e78f26a4b20d412==