PDA

Zobacz pełną wersję : "Male" pozegnanko :):(



Atrax Robustus :-)
17-11-2011, 15:14
Czesc !
Ostatnio mam BARDZO POWAZNE klopoty z kompem, a mianowicie wiesza sie (wredne liczydlo), ale nawet nie o to chodzi, bo monitorek robi sobie cos pare minut "dyskoteke", bo wlacza sie i wylacza w tempie 1/s !
Przez to nie widze, co pisze i juz jeden post tu napisalem, w ten sposob, to przyznam, ze samemu mi sie smiac chcialo, jak to potem zobaczylem, a nie mowiac juz o innych forumowiczach.

Bardzo sie do Was przywiazalem i niektorych z Was traktuje jak bliskich przyjaciol, dlatego bede staral sie codziennie tu cos nabazgrac, ale nie wiem, czy bede pisywal tu tak czesto, jak wczesniej. Przynajmniej bede sie staral jakos kombinowac z tym, co mam, zanim kupie nowy monitor (kwestia miesiaca lub 2)
dlatego jeszcze raz Was wszystkich pozdrawiam i musze konczyc, bo znowu zaczyna sie cyrk.

Metus
17-11-2011, 15:43
:(((((((((((((((((((((((((((( no cóż czekamy z niecierpliwością!!

Pablos
17-11-2011, 16:42
..:(((((((((((((((.....
Pozdrawiam:(

Sklipkan
18-11-2011, 02:07
To już wiem czemu nie pisałeś do mnie na gg,a posłałem tego trochę przed sylwestrem ;-) Nawet nie wiem,czy życzenia do Ciebie dotarły? Więc reanimuj szybciutko ten kompik,bo bez tego jak bez ręki ;-) Pozdrawiam !!!

Krzysztof.W
18-11-2011, 06:42
Witam Atrax - Coś mi się zdaje że to twój komp sie psuje , a nie monitor.
Ba może to nawet wirus.
Sprubój odnowa zainstalować windows'a

cześć

Frontside
18-11-2011, 06:59
moim zdaniem zdechla ci karta graficzna albo monitor ale stawiam na to pierwsze. Kiedys tez mialem cos podobnego w firmie tylko ze nie dzialo sie to z taka czestotliwoscia!!! czekam az uporasz sie z problemem! Do nastpnego razu!

Atrax Robustus :-)
18-11-2011, 07:17
Huh.... na chwile udalo mi sie go uruchomic. ale nie wiem, ile jeszcze pochodzi.
Krzysztof --> to nie windows, bo po wylaczeniu jednostki centralnej monitor dalej szalal.

Kurde... ale mi glupio...tyle znajomych i tak to wszystko pozostawiac.
Musze sie streszczac z tym postem, zeby sprobowac wpisac sie w reszcie, bo znowu zaczyna migotac lekko, a za chwile znow nie bedzie nic widac.

Pozdrawiam

Mirass
18-11-2011, 07:42
Buuuu :(
nie uciekaj... ale jak juz musisz to weź szybko tatusia z kasy wyzyskaj na nowy monitor... :( Do nastepnego razu... ;( Buuuuuuuuuuuuuu

Leny
18-11-2011, 07:50
Hodowcy pająków łączcie się !!!! Zorganizujcie zrzute na nowy monitor dla Atraxa ;)

Pozdrawiam
Leny

morda
18-11-2011, 08:30
ja wrocilem do netu po polrocznej przerwie - sdi siadlo ale teraz na szczescie dziala
to straszne zostawic wszystko wiec dobrze Cie rozumie

42d3e78f26a4b20d412==