PDA

Zobacz pełną wersję : Poziom oświaty



T_ome_K
21-11-2011, 13:27
Czy wiecie że wg. mojej pani do bio pająki NIE MAJĄ wylinek tylko wypijają swoje ofiary i to się tak wydaje bo pozostaje szkielet tej ofiary??? :))))

Pozdrawiam T_ome_K

memphis
21-11-2011, 13:30
to twoja pani jest naprawde mądra wiesz co gdyby sie dało to bym powiedział nie chodź na biologie bo pewnie reszta tego co mówi to głupoty :D

T_ome_K
21-11-2011, 13:31
:)))))fajna sugestia:)))))))pozdrawiam

Hari
21-11-2011, 13:49
:)) he he. Lepiej chodz, moze sie jeszcze czegos ciekawego dowiesz ;) Ja juz biologii niestety nie mam, ale pamietam, ze moja nauczycielka waznośc uczeszczania na zajecia okresliła tak: "..bo biologia to jest nauka o życiu i do konca życia bedziesz mial z tym zyciem do czynienia!" :))
Pozdrowienia.

morda
21-11-2011, 14:05
heh u mnie w szkole jak sie pochwale ze trzymam ptaszniki to wszyscy "no co ty? a jak cie ukasi?" itp. wszyscy sa przekonani ze sa smiertelnie jadowite . . .:( no coz . . .

snaak
21-11-2011, 14:17
aj a za tydzien bede robil lekcje o wezachi optasznikach
: ) (jestem uczniem: ) )

morda
21-11-2011, 14:38
ja na fakultecie biologicznym bede robil o ptasznikach tez za tydzein ^^

gatim
22-11-2011, 08:34
ja biologie mialem 5 lat temu i dowiedzialem sie wtedy tylko ze pajaki sa feee i na ich temat nimozna rozmawiac :P

Kostek
22-11-2011, 09:48
To co mówi twoja pani od bioli to prawda... tyle , że nie o ptasznikach , a o normalnych pająkach które łapia ofiary w sieć z pajęczyny.(niech się kobita doedukuję)

Sklipkan
26-11-2011, 10:50
Ja teraz robię średnie i jakiś czas temu na lekcji o stawonogach , na którą tak bardzo czekałem,dowiedziałem się,że pająki rozszarpują swą ofiarę szczękoczółkami i że największe z nich osiągają 7 cm długości ciała ;););) Wtedy już nie wytrzymałem i stwierdziłem,że profesorka naoglądała się za dużo horrorów i niech sama stłucze swoją szklankę z kawą a potem się z niej napije !!!
Wygarnąłem jej też,że po co w takim razie cała ta nauka o zewnętrznym,wstępnym trawieniu pająka!?,skoro rozrywa ofiarę
to kiedy wcześniej ją trawi ? I mówię jej też,że te 7 cm to mają chyba najmniejsze z tych największych i dałem jej na to przykłady !
W odpowiedzi usłyszałem,że nooooo tak...,ale tak pisze w książkach i tak się przyjmuje te sprawy!!!? Już się znowu podrywałem z krzesła bo mnie zaczęło nosić,ale w porę zatrzymał mnie na miejscu kumpel i poprosił żebym nie robił z tego awantury... Dodam tylko,że jest to młoda kobietka dwa lata po magistracie... WIĘC CZEGO TAM UCZĄ ? PRZESĄDÓW ?

Argchun
26-11-2011, 11:11
Niemartw sie
Znowu się zmieni ustrój...znowu sie zmienia książki...znowu co innego bedzie cacy a co innego be...szkoda nerwów...a znimi niewygrasz bo to zawsze my sie musieliśmy uczyc a nie oni :)))))
Oni skończyli juz naukę(hie hie tępe niedorozwoje:))))

42d3e78f26a4b20d412==