PDA

Zobacz pełną wersję : PRZESYŁKA KONDUKTORSKA???



ulik
24-11-2011, 03:07
MAM PYTANIE?CZY KTOŚ Z WAS ZAMAWIAŁ PAJĄKA ZA POŚREDNICTWEM PRZESYŁKI KONDUKTORSKIEJ I CZY PAJĄKI DOCHODZIŁY ŻYWE.JA CHCĘ ZAMÓWIĆ PAJĄKI W KWIETNIU LUB MAJU BO NARAZIE NIE MA MOWY ZE WZGLĘDU NA NISKIE TEMPERATURY.GATUNKI PAJĄKÓW JAKIE CHCĘ ZAMÓWIĆ TO:LASIODORA PARAHYBANA I THERAPHOSA LEBLONDI ,ALE SŁYSZAŁEM ,ŻE LEBLONDI JAK SĄ MŁODE CIĘŻKO ZNOSZĄ ZMIANY TEMPERATURY I JEST WIĘKSZA ŚMIERTELNOŚĆ TYCH PAJĄKÓW NIŻ WŚRÓD INNYCH GATÓNKÓW.PAJĄKI BĘDĘ ZAMAWIAŁ PRAWDOPODOBNIE Z WARSZAWY PONIEWAŻ JEST NAJBLIŻEJ MALBORKA I SĄ BESPOŚREDNIE POŁONCZENIA BEZ ŻADNYCH NIEPOTRZEBNYCH PRZESIADEK DLA PAJĄKÓW.CZEKAM NA WASZE ODPOWIEDZI.NARAZIE ULIK

mantid
24-11-2011, 06:30
Czesc,

Mamy w tej chwili z kudlatym w sprzedazy Theraphosa blondii, mlode po dosyc konkurencyjnej cenie 80 PLN szt. Patrz oferta pajaki na Walentynki.

Z przesylka konduktorska nie wiaze sie moim zdaniem zadne ryzyko gdyz dowozimy pajaki na dworzec samochodem a w pociagu sa caly czas w ogrzewanym przedziale (najlepiej ogrzewanym bo dla konduktorow) w ciagu ostatniego tygodnia wysylalismy mlode Theraphosa m.in. do Łodzi i Świnoujścia (ponad 10 godzin jazdy) i wszystkie doszly zywe bez zarzutu. Paczka zapakowana jest tak ze pojemnki z pajakami sa izolowane gruba warstwa styropianu i paczka wyziebia sie bardzo powoli.

Jesli pajki dojda martwe (w co absolutnie nie wierze) jesli odeslesz zwloki z powrotem dostajesz zwrot pieniedzy badz nowe pajaki za darmo .

Nie zwlekaj wiec do maja bo moze juz tych Theraphosa nie byc.

Oczywiscie jesli wezmiesz wiecej to mozesz spodziewac sie znizki.

Serdecznie pozdrawiam

i w razie czego prosze o kontakt

505429987
gg: 1399433 - Kudlaty
mantid@poczta.onet.pl

daczan
24-11-2011, 08:01
czesc
moj maly kedziezawy jechal z warszawy do bialegostoku (czyli jakies 2,5 godziny) pociagiem razem z panami konduktorami i dojechal caly i zdrowy (mial wtedy cos ok 1 cm bez odnozy) a bylo to w polowie pazdziernika no i moim zdaniem duzo zalezy od tego w jaki sposob Twoj pajaczek bedzie zapakowany i od tego kto Ci go bedzie wysylal (chodzi mi o to zeby nie bylo jakiegos walka) ale mysle ze bedzie ok
pozdrawiam

p.s teraz juz jest troszke wiekszy i ma cos kolo 2 cm
:)
i jestem z niego bardzo dumny

Huhros
24-11-2011, 08:21
przesylka konduktorska jest bardzo bezpieczna i nic sie ptasznikowi nie stanie
a terazja mam pytanko: hodowales juz kiedys jakiegos ptasznika? bo jak nir to radzilbym sie zastanowic przed kupnem tych "olbrzymow" :)
(zakladam ze hodowales/hodujesz)

Karol
24-11-2011, 10:06
mój pajączek też jechał z warszawy do białegostoku i polecam ci firmę
kudłaty&mantid :)
ja od nich właśnie kupywałem i wszystko było ok
a pająk był zapakowany niczym w twierdzy i naprawdę nie było możliwości żeby mu coś się stało
pozdrawiam

mantid
25-11-2011, 05:36
Wielkie dzięki.

Z tą twierdzą to trochę przesadzasz, ale cieszę się że jesteś zadowolony.

Adam Sikora
07-12-2011, 07:30
Ja również polecam tobie tom firmę ok.3 miesiecy temu Kudlaty przysłał mi pryjorytetem zdrowego B.smithi a tak się martwiłem.

42d3e78f26a4b20d412==