PDA

Zobacz pełną wersję : Przedstawiam wam moją podopieczną



ZyGzaK
27-11-2011, 02:50
Mam wielki zaszczyt przedstawic wam moja pajęczyce wraz z jej domkiem. N tej stronce sa jak narazie tylko 3 zdjęcia ale mozecie liczyc na wiecej jak tylko namuwie kumpla do ponownej roboty :-)
www.rowery.legnica.pl\spider.jpg
www.rowery.legnica.pl\spider2.jpg
www.rowery.legnica.pl\spider3.jpg
pozdrawiam

ZyGzaK
27-11-2011, 03:17
A tak przy okazji może ktos z was pomoże mi określic po której jest wylince.
POZDROWIONKA

Jimbo
27-11-2011, 04:02
To Grammostola Rosea ? Co ona tam ma jako podłoże ?

Metus
27-11-2011, 04:08
mi to wyglada na mech.

ZyGzaK
27-11-2011, 04:26
Tak panowie to jest mech ale jak zauwazylem jej to wogule nie przeszkadza a wrecz przeciwnie dobrze sie w nim czuje wiec tak zostawilem, na czesci gdzie jest ziemia prawie wogule nie przebywa.
pozdrawiam

daczan
27-11-2011, 04:27
ja tez mysle ze to jest mech
a co do Twojej podopiecznej to jest sliczna :)
pozdrawiam

Kendzierzawiec
27-11-2011, 08:28
a ja myle e tam niema torfu a mech jest tylko w pewnych czsciacjh terra. Masz ladnie uzondzone terra ale przydal by sie torf. A twoja rosea jest ladana i hyba spokojna(nie to co moja). Troche duze terra (tak mi sie zdaje)

ZyGzaK
27-11-2011, 10:23
Kiedys wszedzie był torf ale po wycieczce na grzyby postanowilem przynies troche lasu do domu i polowe terra wyscielilem mchem na którym moja mala g.rosea odrazu sie rozgoscila. A dziwi mnie fakt ze w do łupiny po kokosie nigdy nie wlazi a jej ulubionym miejscem otatnio jest albo kij albo siedzi na zawuwce w kacie tarrarium (zaruwka zazwyczaj jest wylaczona bo temp. prawie caly czas utrzymuje sie na poziomie 24C) Czekam na wszelkie uwagi i komentarze i dziekuje za udziel w dyskusji :-)

walter
27-11-2011, 17:18
Ladny pajaczek :)
G.rosea maja to do siebie, ze najczesciej lubia przebywac na otwartej przestrzeni.
Byc moze dlatego, ze sa gatunkiem "koczowniczym", przemieszczajacym sie czesto z miejsca na miejsce.
Wiekszosc innych ptasznikow 90 % swojego zycia siedzi zakopane w ziemi lub schowane w innych kryjowkach - nawet jesli nie kopia.
Gatunki nadrzewne rowniez lubia sie chowac.
Moja Rosie ma dwie sztuczne kryjowki do ktorych wejscia "zamurowala" pajeczyna i olewa je - caly czas lazi po terrarium.

ZyGzaK
28-11-2011, 07:34
to juz wiem ze moja g.rosea wdala sie wemnie i tez niemoze usiedziec na dupie i sie kreci wszedzie gdzie popadnie :) i jeszcze raz pytanie PO KTÓREJ MOZE BYC WYLINCE???
pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==