PDA

Zobacz pełną wersję : mam jeszcze jedne pytanko...



matii
04-12-2011, 09:58
kupuje Brachypelma smithi,jest on po 4 wylince,co mam mu dawac jesc?normalne swiersze,takie jakimi karmie gekony?

Huhros
04-12-2011, 14:52
jak cos to najlepszy wyleg swierszcza (ew. troche wieksze), ale mozesz tez maczniki (tylko ucinaj im glowy nozyczkami zeby nie właziły w torf)

ćwiklus
04-12-2011, 15:38
proponuje swierszcze wielkosci polowy ptasznika ja mam taka zasade i jakos sie sprawdza

gatim
05-12-2011, 14:51
ja niewiem oco wam chodz z tym ucinaniem glow i wogul
co wy chceci?
czy nieuwazacie ze to nie humanitarne?
pajak sobie poradzi macznik niebedzie ciulal pod ziemia caly czas jak tylko wyjdzie a pajaczek bedzie glodny to ... haps:)
swierszcze sa ok i ja radza wszystkie poradniki dla zalamanych pajakow...jedz swierszcze stary to zdrowy bedziesz, swierszcz nie leszcz cialo i ducha uzdrowi
placki wiedza co dlanich dobre
mowicie ze polowe wielkosci pajaka, gowno wzucaj takie jak sam bys zjadl jak bys mial zjesc swiercza to zanaczy jak bys go mial upolowac!!!
sam czasmi daje pajkakowi swierszcza wiekszego o glowe ale kto to sprawdzi?!? jak pajak ma glowe?
intuicja to, to co istota dostaje przy narodzinach jak bedzie glodan to wpierdoli nawet olbrzymi jak bedzie najedzona to bedzie spierdalac zeby sama niezostala skonsumowana
sam pewnie tez nieraz dzialasz intuiyjnie,,,
powiem krutko wyciagnij duzo z tego co ludzi niemowia bo wmilczeniu zachowane sa najglebsze tresci ... i tylko bez pierdolenia ze to jakies zen bo juz sie dzisiaj nasluchalem
dobranoc ja juz chyba spac pojde
a no i zgadzam sie z
przdmowca



na wojnie wzbogaca sie kazdy kto ja reklamuje....

Huhros
05-12-2011, 15:45
ucinanie glow macznikom jest niehumanitarne? a co dajesz swoim ptasznikom: kiełki i mleko?

Pajęczak
05-12-2011, 17:11
Gatim dorzucil kolejny post w stylu "obrazowo, kulturalnie i gramatycznie"... :-/

Caeli
06-12-2011, 08:38
Głowy mączniakom obcina się po to, żeby się nie zakopywały, bo kiedy się zakopią, a pająk w tym czasie będzie przechodził wylinkę to jak taki mącznak się odkopie to może zrobić krzywdę pajączkowi.
I to wcale nie jest niehumanitarne tylko troska o swojego pupilka!

Pozdrawiam caeli

gatim
06-12-2011, 10:06
za moje niezdrowe wupowiedzi przeprazam...
ja tam macznikom glow niebede ucinal, jak nigdy tego nierobilem
smacznego zycze pajaczkowi ktory juz wie co bedzie jadlmatii napisał(a):

42d3e78f26a4b20d412==