PDA

Zobacz pełną wersję : terrarium



**MARTA*
06-12-2011, 08:49
Jak powinno wyglądać dobre i solidne terrarium dla ptasznika i jakiej wielkości opowinno być???

ziu
06-12-2011, 09:03
Witam
Marta takich pytan bylo juz wiele na forum nie zprecyzowalas dla jakiego ptasznika bo inne powinno byc dla naziemnego a inne dla nadrzewnego ale najlepiej daj opcje szukaj i wpisz terrarium i wyskocza ci starsze tematy w ktorych jest wszstko ladnie opisane a jak dobrze poszukasz to i zdjecia znajdziesz :>

Pozdrawiam

Metus
06-12-2011, 14:20
proponuje zajrzec do opisow gatunkow. jesli bedziesz miala jakies pytanka to smialo:) sprobuje odpowiedziec

Atrax Robustus :-)
07-12-2011, 03:46
A ja proponuje powiedziec, o jaki gatunek pajaczka chodzi, bo jak naziemny, to inne, a jak nadrzewny, to tez inne :)

Poza tym w opisach pisze wszystko i jak po przeczytaniu ich nasuna Ci sie jeszcze jakies pytania, co do terrarium (w co watpie), to oczywiscie pisz.

Krystian Grzeszczak
13-03-2012, 23:46
ja mam pytanie czy nadają się terra z plastiku.ostatnio widziełem w realu takie fajne plastikowe z fajnymi pokrywkami itp itd ale nie wiem czy ona się nadają bo czytałem gdzieś że pajączek może zrobić diurkę i uciec a ja wolałbym takiego incydentu nie mieć. Mam B.Emilie(4wylinka) która narazie siedzi w małej szklanej doniczce (ok 6x4x4cm) i jako pokrywka służy metalowa siatka z głóśników odpowiednio pozaginana itp itd.

42d3e78f26a4b20d412==