PDA

Zobacz pełną wersję : Mech jako podłoże



Kostek
12-12-2011, 04:13
Czy mogę wsadzić mojemu ptasznikowi jako podłoże mech? Bez obawy , że zalęgną sie w terra jakieś robale przyniesione z lasu?

Atrax Robustus :-)
12-12-2011, 04:26
Najlepiej dac pajakowi mozliwosc wybru. Sypnij w jednym miejscu wlokno kokosowe/torf i czesc terrium wyloz mchem. On jest dobry, jako dodatek :]
Sam mam u regalis i pajak czesto na nim siedzi.
Jesli chodzi o robale, to przynies mech i wloz go do wody na pare godzin, to wszelkie zywotka powinny wyplynac ;)

Huhros
12-12-2011, 04:35
dokladnie
kilka osob zamiescilo na forum terra, w ktorych znajdowal sie mech i podobno ich ptaszniki lubia na nim przesiadywac, wiec: mech- czemu nie ?

neon
12-12-2011, 04:44
torche zielani nigdy nie zaszkodzi ja tak mysle tez chce wylozyc kawalek mchem zobaczymy czy pajak bedzie siedzial

Frontside
13-12-2011, 02:23
ja tez mam w terra mech ale tylko dla ozdoby. Nie wiem czy jest to najlepsze podloze bo moje pajaki niezbyt chetnie na nim przesiaduja. W kazdym badz razie jezeli chcesz umiescic mech w terra to najpierw musisz go dobrze wymoczyc. wloz go na kilka godzin do letniej wody ( docisnij czyms zeby nie wyplynal na powierzchnie wody) potem wymien wode i tak kilka razy. potem troche przesusz i moze go wlozyc do terra :-). Czy twoj pajak go polubi czy nie tego nie wiem wiem napewno ze fajnie to wyglada :-) Moje rzedko korzystaja z tego "dywaniku" :-)

42d3e78f26a4b20d412==