PDA

Zobacz pełną wersję : Lasidora parahybana



Rocketboy
13-12-2011, 12:07
CZy ktoś wie coś wiecej o tym pająku ni ż z opiów, na portalu, albo czy ktoś go ma w swojej hodowli ?podzielcie się wrażeniami ;-)

Bluff
13-12-2011, 14:57
taa ja mam i jest spox napisane jest ze wiekszosc z nich jest agresywna co jest chyba nieprawda chyba ze moze moj jest nadzwyczaj spokojny ma teraz 4,2cm cialka i jest juz duzy dorosle osobniki podobno moga zjesc na jeden RAZ kilkanascie swierszczy (z pewnoscia jest to najciezszy pajak )moze nie najw.ale ciezki na pewno do 1/4kg
a tak apropos to moj przez 5 dni zjadl 4 duze swierszcze i owlok ma wcale nie taki duzy
trzymam go w fauna boxie 22x12x12 i narazie jest chyba spox ale napewno niedlugo go bede musoal przeniesc nie biore go naa reke*tylko moja metallice piekna jest) bo sie boje ze mnie ujebie nie wiem jak sie zachowa moze jest niby spokojny ale czasem potrafi byc nieprzewidywalny jak go leciutko dotkne patykiem to czasem dosatje zajebistego speed'ai zeby ma pokazne nie chce miec przedziurawionej reki co napewno nie jest przyjemne (nie dotyczy masochistow) a teraz wyjezdzam na ferie i brat sie nim zaopiekuje (miejmy nadzieje ze go uzre!!!

Sklipkan
15-12-2011, 02:26
Hej !!! Ja mam dorosłą samicę i dorosłego samca ;-)>
Nie wiem,czy taki charakterek mają moje pająki,czy po prostu nigdy nie były brane do ręki (czego ogólnie nie pochwalam),bo kupiłem je jako dorosłe osobniki, ale łagodne to one nie są !!!
Samica podnosi się i atakuje od momentu otworzenia drzwiczek terrarium. Więc gdy chcę wymienić jej wodę,to najpierw muszę odsunąć ją w drugi koniec !!! To samo z samcem !!!
Ze względu na ich wielkość nie lekcewarzę ich gestów ;-)>
POZDRAWIAM !!!

Awikkularia
17-12-2011, 09:41
Bluff, skoro ty masz łagodna L. parahybana, to nie znaczy że nie ma agresywnych, prawda? Zdarzaja się przecież wyjatki od reguły...

42d3e78f26a4b20d412==