PDA

Zobacz pełną wersję : Archiwum X ???



EL G FRESH
20-12-2011, 07:37
Niedawno pisalem o stracie nogi przez pajaka a dzis moge napisac o jego "stracie" a raczej o jego ucieczce. Wczoraj zamiast sie uczyc do egzaminu spotkala mnie przykra niespodzianka. Caly wieczor i pol nocy na poszukiwaniach spedzilem, bez zadnego rezultatu.
To stalo sie bardzo dziwne bo nie bylo go w srodku w pudelku, a pudelko bylo zamkniete (archiwum X)??? moze wspollokatorzy na mieszkaniu cos przeskrobali i teraz pekaja powiedziec? sam juz nie wiem. jednym slowem przesrane - bo nie mam juz kasy azeby kupic znow Smithie'go dopiero moze po wakacjach jak sie cos zarobi. Wiec bede takze tesknil za FORUM. Bede was odwiedzal ale nie bede mogl sie podzielic jakimis spostrzezeniami - szkoda.
A moze jeszce jedno ostatnie PTANKO --- jak zwabic pajaka? jest taka mozliwosc?
THX ;-)

papa
EL G FRESH
GG 2159989

memphis
20-12-2011, 07:44
zajżyj do forum troszke wcześniej było ju to pytanie
stary naprawde przykra sprawa :(

Mirass
20-12-2011, 07:56
wez lupine orzecha kokosowego (najlepiej kilka, moga byc doniczki... wszystko co moze posłużyć za kryjówke) i wypchaj bardzo wilgotnymi pawałkami szmat, recznikow papierowych... porozkladaj po calym mieszkaniu takie cos i jutro rano sprawdz czy w takim czyms czasem nie ma pająka... bo pająki lubią wilgotność, i się kryć i na 90% jak jest w mieszkaniu to się tam skryje, może nie dziś w nocy ale jutro... a jak pająka nie ma w mieszkaniu ( albo er ist tot) to nic raczej nie poradzisz... chyba ze sie sąsiadów pytać czy nie widzieli....
POWODZENIA W POSZUKIWANIACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Metus
20-12-2011, 10:18
no wlasnie dobra rada Mirass. Jesli jest to pajak naziemny szykaj przy podlodze a jesli nadrzewny to w poblizu sufitu....

Mirass
20-12-2011, 10:59
to jest smithi także naziemny, czyli na podłodze... :D

EL G FRESH
20-12-2011, 13:15
oki wszystkim dziekuje!!!! ;-) zrobie tak jak mi radzicie!

Atrax Robustus :-)
20-12-2011, 13:41
Zrob zrob :]
Niektorym sie udalo :]
Poza tym wspolczuje Ci, bo mi kiedys zwiala zbozowka i tez za nia wariowalem, bo nigdzie nie moglem jej znalezc...przez miesiac.

42d3e78f26a4b20d412==