PDA

Zobacz pełną wersję : Wkurzajaca rzecz



Xeo
26-12-2011, 02:55
Od jakis 2 tygodni mam problem z malymi pajakami.
moze nie problem ale irytujaca sytuacje wrzucam im biale robaki(zywe bo martwych nie jedza) i sie zakopuja i po sprawie co zrobic zeby zjadly????
Wiem ze sa b zarloczne

Yetus
26-12-2011, 03:12
Spróbuj podać mu robaczki na jakimś podstawku.Cokolwiek by to było byle nie mogły sie zakopać.Najlepiej jak podstawisz mu żarcie pod sam "nos" ;) ...czytaj norke. :)

Huhros
26-12-2011, 04:18
ucinaj tym robalom glowy za pomoca nozyczek- wtedy jeszcze beda sie przez jakis czas ruszaly, i nie beda zakopywac sie w podlozu (bez glowy to raczej trudne :)

mantid
26-12-2011, 04:46
Co ma wisieć nie utonie.... Biały robak się zakopie a po paru dniach pojawi się mucha, którą pajączek będzie mógł sobie zabić i zjeść....

Atrax Robustus :-)
26-12-2011, 08:11
Wlasnie
A jak nawet nie wylezie, to przepoczwarzy sie w muche, ktora pajak tez chetnie zje ;)

Huhros
26-12-2011, 11:42
wszystko ladnie pieknie ale taka "chuda" mucha ptasznik nie za bardzo sie naje, wiec lepiej zeby zjadl jeszcze robala

Kedzior
26-12-2011, 12:17
Mój Kędzior ma 1,5 cm sam wykonuje "egzekucje " na robalach.nie ma problemu ;)))))

TomekG
26-12-2011, 12:20
Proces karmienia malych pajakow z pewnoscia nalezy ze tak powiem do dosc intrygujacych czynnosci.Wrzucamy zarelko ktore od razu zakopuje sie w podloze a sam pajak nie orientuje sie w pierwszej chwili co sie dzieje.Nie wyolbrzymialbym tak problemu gdyz pajaki maja zdolnosc do odkopywania jedzenia(pod waruniem ze grubosc podloza nie wynosi np.20cm)Ponadto robak caly czas sie rusza,przez co pajak odbiera bodzce o istnieniu ewentualnego pozywienia.Jesli jest naprawde glodny to je sobie wykopie. Odnosnie much,to male pajaki za nimi nie przepadaja.Trzeba przyznac ze jest to ,,obiekt latajacy'' i skuszenie sie na jego upolowanie czesto spelza na niczym.A wolno latajce muchy wrecz denerwuja pajaka. Oczywiscie sa wyjatki np .regalis dla ktorego muchy stanowia przysmak.

Pozdrawiam
TomekG

42d3e78f26a4b20d412==