PDA

Zobacz pełną wersję : co za rosea !!!



treblas
27-12-2011, 04:32
mam rosea jest to chyba samica i mam do was pytanie czy ten pajczek nie robi nic poza tym ze stoi caly dzien w jednym miejscu ?? i czy wy tez macie tak ze swoimi roseami ze jak probujecie np.cos poprawic w terra to atakuje wasza reke??a jak kiedys jej kladlem muszke na kamien to nie atakowala muchy tylko moja reke a moze jej zajezdzala jakims kurczaczkiem z obiadu ??
posiadam jeszcze kdzierzawca i on w porównaniu do tej rosei to se jeszcze troche pochodzi po tym terra i przynajmniej nie jest on tak agresywny jak ta glupia rosea

Frontside
27-12-2011, 05:25
skoro uwazasz ze twoja Rosea jest glupia bo przejawia agresje to po co w ogole kupowales ptasznika??? trzeba bylo kupic kroliczka :-) kupujac takie zwierze jak ptasznik trzeba sie liczyc z tym ze jest to zwierze "dzikie" i nie da sie przewidziec jego reakcji...
Moja Rosea tez wiekszosc czasu spedza w dwoch miejscach... albo na srodku terra albo w kryjowce i co z tego a pozatym jezeli chcesz ja poogladac jak spaceroje to rob to w nocy bo wtedy jest o wiele bardziej aktywna :-)

milych obserwacji i nie pchaj lapek tam gdzie nie trzeba :-)

treblas
27-12-2011, 06:23
Frontsidzie jak bys chcial wiedziec to wlasnie jako pierwszego kupilem sobie kedzierzawca i dlugo myslalem nad kupnem rosei ale jednak sie skusilem i z tym slowem ze jest ona glupia to przesadzilem ale myslalem ze jest ona troche inna to znaczy zywiolowa hahahahha no mze troche przesadzam

Kendzierzawiec
27-12-2011, 06:52
hmm.. moja rosea też taka jest. Mam dorosłą i jest dość agresywna.
I tylko ona w mojej chodowli zajda myszy. :)))

ademar
27-12-2011, 07:40
ja mam doroslego samca i mozna mu palce pod zeby jadowe wkladac i nic- jest baaardzo spokojny.

POZDRAWIAM ADEMAR

Awikkularia
27-12-2011, 10:30
Hmm, żywiołowe to są szczury... Na ptaszniki nie ma co liczyć. No chyba że akurat atakują pokarm...

INVISIBLE
27-12-2011, 11:29
Tak popieram was kochani moj tez stoi ale w jednym miejscy ale zato jest aktywny w ncy

Jimbo
27-12-2011, 12:45
A moja sobie często łazi po terrarium. Pierwsza Rosea, którą miałem też taka była.

42d3e78f26a4b20d412==