PDA

Zobacz pełną wersję : BRACHYPELMA ALBOPILOSUM



Łukasz Kryszpin
31-12-2011, 09:24
Słuchajta przyjaciele coś jest nie tak!!!!
moj kędzior po wylince (07.02.2003) non stop chowie się w norze i ani nie wyjdzie
dzisiaj newet zasypał sobie wejście do norki tak jakby sie szykował do następnej wylinki nie kapuje o co chodzi moze mi ktoś to wytłumaczyć?????????????????????????????????????
bardzo prosze o jakąś wypowiedź na ten temat nie wiem o co mu sie rozchodzi naprawde :((((((

przecież to nie możliwe ze zbliza sie następna wylinka:)))
no nie mam pojęcia
Odpiszcie please...
POZDRÓWKA :))))))))))))))))))))))))))))

Kendzierzawiec
31-12-2011, 09:35
ehhh... zakopał sie bo ma ochote.

Łukasz Kryszpin
31-12-2011, 14:21
to jest całkiem możliwe ale ileż można siedzieć w norze ????????

Hari
31-12-2011, 14:55
...hmm...po prostu zrzucił stare ubranko i teraz sie wstydzi nago z nory wlezc ;> ;)

Łukasz Kryszpin
31-12-2011, 15:05
No tak może i masz racje no ale ja bym chcial sobie go pooglądać
a tu nie ma jak bo nawiał i koniec schowany ,i ani sie nie warzy wystawic z norki...:((((((( smutno mi bo nie mogę go w ten sposób kątrolować.....:((((

Huhros
01-01-2012, 07:43
moze siedziec tak sobie spokojnie i miesiac, jesli przed wylinka byl dobrze karmiony to jeszcze poczekasz troche zanim zacznie ponownie przyjmowac pokarmy ;)

daczan
02-01-2012, 08:02
tak juz bywa z tymi kedziorami
grunt to sie nie przejmowac i w ciasnych butach nie chodzic ;)
moj czasami tez strzela fochy i chowa sie w ziemi
badz dzielny i twardy i cierpliy a bedzie okiej

Karcharoth
03-01-2012, 13:09
a moja albopiloska też tak robi po lince i ja myslę, że to jest normalne zachowanie dopóki jej cialko nie stwardnie... to siedzi w norce..

Yetus
04-01-2012, 14:07
Sluchaj Luka.....wszystko jest ok. PO prostu odczekaj tydzien (co najmniej).Jednak to nie bedzie gwarantowac,że Twój pupil bedzie wychodził kiedy Ty tego zechcesz.Wiesz przeciez,że to głównie zwierzątka nocne.Jeśli chcesz na niego patrzeć a pojemnik,w którym go trzymasz nie jest za wielki to myśle,że "domek" to znaczy to co go tworzy(skorupka od orzecha czy kokosa) nie jest aż tak potrzebne bo pajaczek bedzie i tak czuł sie jak u siebie (jesli pojemnik jest nie duzy).

42d3e78f26a4b20d412==