PDA

Zobacz pełną wersję : WAZNE PYTANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!



Kirk
05-01-2012, 05:17
JAK WIADOMO 2 DNI TEMU ZGINOL ( UCIEKŁ ) MI PTASZNIK MURINUS . POMOMO BARDZO STARANNYCH POSZUKIWAN NIE UDAŁO MI SIE GO ZNALEŚĆ . CZY W PRZYPADKU OBNIZENIA TEMPERATURY W MOIM POKOJU DO OKOLO 5 STOPNI PTASZNIK ZOSTANIE ZGŁADZANY . jESTEM PRZEKONANY NA 99 % ZE JEST W MOIM POKOJU GDYZ CODZIENNIE NA WIECZUR ZAGLADAM DO NICH , A NASTEPNEGO RANKA JUZ GO NIE BYLO . DZWI MAM DOSC SZCZELNE WIEC JEST BARDZO NIKLY % ABY MUGL SIE WYDOSTAC NA ZEWNATRZ MOJEGO POKOJU . BARDZO BYM PROSIL O ODPOWIEDZ . GDYZ CHCE TAK ZROBIC DZISIEJSZEJ NOCY 20.02.03 . Z GORY DZIEKUJE . KIRK
KONTAKT ZE MNA 1575554 LUB 600-290-174

MURINUS - UCIEKL :)))
ALBOPILOSA
SMITHI
CALA x 2

Huhros
05-01-2012, 05:37
obniz temp na kilka dni a na pewno padnie (pod warunkiem ze nie ucieknie do jakiegos cieplejszego pomieszczenia)
moj koles mial podobno sytuacje, ale z P. Imperatorem- wyjechal na weekend i jego mama chciala wywietrzyc w pokoju - po 2 dniach skorpion byl martwy

morda
05-01-2012, 13:13
gorzej jak murinus wejdzie Ci w nocy pod koldre (jezeli spisz w tym pokoju)

Mirass
05-01-2012, 13:30
słuchaj a nie lepiej spróbować jeszcze raz go złapać?! słuchaj zmniejsz tą temperature, ale w jednym (odsłoniętym) kącie pokoju ustaw jakąś lampke z czerwoną żarówką że tam będzie ok 24*C a w całym pokoju będzie 15*C, i tam rozłóż wilgotny ręcznik & łupinę orzecha kokosowego...
próbuj i się nie poddawaj! ! !

Metus
05-01-2012, 14:33
no jasne!! Mirass ma racje. Ja nie sazywalbym tak od razu na smierc pupilka :((((

Blady
06-01-2012, 01:12
Polecam zamiast lampki użyć kabla grzewczego. Zrobić ciepły zacieniony fragment pokoju, tam przyszykować sztuczne legowisko i pajączek tam powinien trafić.

Jednak (wszak jest tutaj zagrożenie zdrowia) jak sie nie uda zapanować nad nim to unicestwić.



Tymczasem teraz jest najodpowiedniejsza chwila aby poszukać jego śladów - pajączek ten zapewne poruszająć sie tworzył mini dywanik (trop ten jest całkiem czytelny-jest też szansa iż utworzył sobie już legowisko). Może sie udać.



Jeśli się nie uda to przykro mi jest - ale na przyszłość nieco więcej ostrożności i zabezpieczeń.



(mi czasem przez otwory wentylacyjne uciekają mączniaki - ale to mniej groźna ucieczka :)


chodz lubą szlag trafia jak gdieś takiego delikwenta znajduje. :)

Kirk
06-01-2012, 05:09
DZIEKI ZA WSZYSTKIE UWAGI SPRUBUJE WSZYSTKIEGO PO TROCHU . :)))) MOZE SIE ZNAJDZIE JESLI NIE TO KIJ MU W ODWŁOK.

42d3e78f26a4b20d412==