PDA

Zobacz pełną wersję : o wstrząsie anafilaktycznym kontynuacja........



Serpent
11-01-2012, 14:23
posty nic nie wnosiły była to jedna wielka mieszanina (każdy coś dożucał do tego kotła i nic konkretnego nie było) jeżeli macie tyle wiedzy na ten temat to bardzo pozytywnie, więc ciekawy jestem czy ktoś z dyskutujących w tej sprawie zechciałby się podzieliś uporządkowanymi informacjami robiąc artykuł który by został później umieszczony na stronie, mam nadzieję iż również zapalczywie weźmiecie się do pisania go jak do pisania tych postów. Wspaniale by było jeżeli by ktoś się zadeklarował z (wypowiadających się) na napisanie czegoś takiego czekamy na deklaracje ;-)

Pozdrawiam

Kava Kava
11-01-2012, 16:15
Bardzo chętnie podejmę się zadania. To ważny temat szczególnie dla pajęczarzy-alergików. Za kilka dni pojawi się kompletny post. Proszę o cierpliwość.
Pozdrawiam

Smecta
12-01-2012, 01:06
To dość obszerny temat, jeśli poruszymy wszystkie zagadnienia będzie trochę roboty. Poprzedni nasz wysiłek został zniweczony. Nie chcę robić czegoś co zostanie wkrótce usunięte. Szkoda na to czasu...
pozdrawiam Smecta

Frontside
12-01-2012, 01:08
wiec nie piszcie tego w formie postu tylko dogadajcie sie z adminami tej strony i niech taki wasz artykul na ten temat umieszcza na stronie na stale!!!

Serpent
12-01-2012, 08:24
racja jeśli Kava skończysz daj znać tylko na forum że skończyłaś...

Pozdrawiam

Kava Kava
26-01-2012, 12:06
Witam ponownie.
Wszystkich czekających na mój artykul przepraszam za zwłokę ale jeszcze chwile to potrwa. Niestety siadł mi twardy dysk i gotowy artykul znknął i praca mnie czeka od nowa. Muszę jeszcze poczekać na naprawe sprzetu ( teraz nie piszę od siebie ).
Pozdrawiam.

42d3e78f26a4b20d412==