PDA

Zobacz pełną wersję : FAQ skorpionow



CD/Tombik
23-01-2012, 08:10
Witam
jakie sa najczesciej zadawane pytania o skorpionach ? chce zrobic faq :)

Kendzierzawiec
23-01-2012, 08:22
ooooooo
a ile już chodujesz skorpiony ???
i myśle że niedużo jest zadawanych pytań na temat skorpionów.

CD/Tombik
23-01-2012, 08:58
hoduje krotko ale juz 3 lata sie "zbieralem" na kupno wertowalem dziesiatki ksiazek stron i tak dalej :) moze krotko je hoduje ale duzo wiem

Huhros
23-01-2012, 10:10
wiedza ksiazkowa jest niczym w porownaniu z wiedza uzyskana podczas hodowli (skad wiesz, ze duzo wiesz o skorpionach, jesli je krotko hodujesz ?)

:: batmex ::
23-01-2012, 21:13
nie zgodze sie z toba , jako ze czasami zdarza mi sie sprzedawac pandinusy , i mozna powiedziec zapewniam pozniejszy serwic i pomoc on-line (w granicach umiaru) moge powiedziec , ze jest mnustwo pytan , ktore zadaja ludzie tylko na temat tego jednego gatunku , uwazam , ze stworzenie takiego faq to bardzo dobry pomysl - moge pomoc (w granicach umiaru i rozsadku - jestem troche leniwy :) )

kilka pytan najczesciej zadawanych :

jaka powinna byc wilgotnosc , temp , kiedy jaka wilg , jaki cykl oswietlenia , jak oswietlac / ogrzewac , jak utrzymac wilg. , moj skorp jest gruby , czy to wylinak sie zbliza , kiedy moj skorp bedzie mial wylinke , jak zywic i czym ( temat rzeka) wielkosc terra , schronienie , branie na rece ... ufff ... a to tylko wierzcholek gory lodowej :)

abes
22-02-2012, 06:34
Mysle, ze zeby napisac FAQ trzeba naprawde znac sie na skorpionach i wiedze teoretyczna poprzec wiedza praktyczna - jesli brakuje ktorejs z dwoch, lepiej nie bierz sie za pisanie FAQ. Wiem, ze bardzo bys sie cieszyl gdyby twoj nick widnial pod obszernym opisem, ale nie o to tu chodzi. FAQ pisze sie po to, aby zapobiec problemom i jak najlepiej obhcodzic sie ze swoimi zwierzakami. Nieumiejetnie napisane FAQ moze zaszkodzic.

PoZdRaWiAm.

42d3e78f26a4b20d412==