PDA

Zobacz pełną wersję : Skorpion na zakupach ??



Maks Zwierz
03-02-2014, 09:00
Siemka ! Chciałem wam coś opowiedzieć... wczoraj z moim tatą, mamą i kumplem wracałem z naszego sklepu w Czeladzi (oczywiście zoologicznego :D), a bylo ok. godz. 21. Wtedy do mojego taty zadzwonili z ochrony z drugiego sklepu z Zabrza "że jest afera bo złapali na GEANT'cie skorpiona". No to pojechaliśmy tam... wchodząc do pomieszczenia w który jest monitoring przywitał nas dość młody "ochroniarz" i pokazał nam słoik ze zdobyczą. Pooglądaliśmy go z ojcem (oczywiście skorpiona, a nie "ochroniarza" :D) i stwierdziliśmy że takiego nawet nie mieliśmy... Najprawdopodobniej wyszedł z transportu owoców, kwiatów lub innych paści... Był to najprawdopodobniej Pandinus sp. (czarny, duże szczypce, biały kolec). I tak właśnie powiekszyło sie nasze grono terrarystyczne (o "ochroniarza") który jutro kupuje terrarko... Acha i jaki z tego morał ?? Skorpiony też lubią SUPERMARKETY... hehehe Pozdrawiam Maks Młody Dodi :D:D:D

MIDO
03-02-2014, 09:08
Jak będa jakies węże z Ameryki Południowej to dajcie znać z checią sie zajme nimi :)

Virus
06-02-2014, 05:56
Ja tez bym sie bardzo chetnie zaopiekował taką zdobycza wiec jak co daj znac :)

Łysek
08-02-2014, 03:16
Do nas do hurtowni tez przyjezdzaja rowne zwierzaczki, lecz niestety kiedys tlyko pajak przezyl.. a tak chinczycy tak pakuja towar ze zwierzaki padaja lub sa zgfniatane.. jaszczurki, male weze to norma.. przynajmniej raz w miesiacu cos mozna znalezc w kartonie.. niestety padlego ;(

42d3e78f26a4b20d412==