PDA

Zobacz pełną wersję : karmic czy nie????



wolfus
24-01-2012, 10:03
Mam ptasznika "Hysterocrates gigas" ktory ma 4 cm dlugosci ciala. Mam zamiar dac mu do jedzenia oseska myszy i niewiem czy to jest zawczesnie dla niego. Chce rowniez dodac ze (dupe) ma spora i niewiem czy sie nie przeje tym oseskiem...

morda
24-01-2012, 10:13
pajak sie nie przeje, ale po takim posilku bedzie dlugo poscil. dawac czy nie dawac to ni wim, sam ocen szanse pajaka.

Atrax Robustus
24-01-2012, 10:18
Powinien zjesc (karmilem Brachypelme, ktora miala niewiele ponad 4 cm i zjadla), jednak na Twoim miejscu jednak wstrzymalbym sie jeszcze troche i karmil swierszczami, az nie urosnie jeszcze troche.

CD/Tombik
24-01-2012, 11:18
Jesli juz chcesz to musisz uszkodzic mysz [ wiem ze to brutalne ale hodujesz ptasznika nie mysz] zeby mial latwiej

Atrax Robustus
24-01-2012, 11:31
Moim zdaniem nie trzeba kaleczyc gryzonia, zeby pajak go zjadl. Osesek jednodniowy nie jest w stanie uszkodzic pajaka, bo jest w sumie slepy i bezbronny, a poza tym, jesli pajak nie bedzie chcial jesc, to po prostu wyjmiemy gryzonia (ja tak robie przy kazdym pokarmie, jesli tylko pajak nie chce jesc).

camel
24-01-2012, 13:39
ej ty...! jak masz dostep do swierszczy wszelkiego rodzaju robactwa much i dzdzownic to po co masz teraz karmic mlodego pajaka oseskami? jeszcze sie ich nawpierdziela jak bedzie starszy! co pozniej mu bedziesz dawal po 5 swierszczy na raz? hehe ale rubta co chceta to twoj podopieczny:) POZDROWKI

42d3e78f26a4b20d412==