PDA

Zobacz pełną wersję : b.emilia



Krystian Grzeszczak
06-02-2012, 13:36
zakupiłem wczoraj.3wylinka. Nie dopuszczam do jej ewentualnej ucieczki (mam dobre zabezbieczenia) ale wolę się zorientować czy może zaszkodzić kotu w razie ataku??
i drugie pytanko pewnie już było poruszane na forum: Czy jezeli niechce jeść to pokarm zostawiamy w terrarium czy wyjmujemy i próbujemy np. na następny dzień??

memphis
06-02-2012, 13:48
Co do pierwszego pyatnia to powiem że narazie niemasz sie co bać o kota co bedzie jak urośnie niewiem :)
a do drugiego to lepiej jest wyjąc po jakiejś max godzinie jak niezje o dac na drógi dzieńi tak robić dotad az zje

Krystian Grzeszczak
06-02-2012, 14:18
a to że od rana siedzi w jednym miejscu i sie nie rusza to też normalka??
To mój pierwszy okaz. Prawdopodobnie się przyzwyczaja do nowego miejsca.Terra ma tak na oko 4x6x4cm.3wylinke miał 14marca więc na 4 jeszcze nie czas.Mam nadzieje że jak podrośnie to dla kota też będzie niegroźny:)bo narazie muszę oswajać mamuśkę do niego bo się panicznie boi pająków:Dmemphis napisał(a):

Krystian Grzeszczak
06-02-2012, 22:40
jestem szczęśliwy dziś przyjął pokarm.Chyba mu się spodobało u mnie:)))

Huhros
06-02-2012, 22:59
najlepiej zostawic na noc, pokarm wyjmje sie dopiero na drugi dzien a nie po godzinie

Huhros
06-02-2012, 23:04
koty sa stalocieplne - jad ptasznika moze zabic zwierze stalocieplne wazace do 1kg, wiec jak twoj wazy wiecej to luz :)

Awikkularia
07-02-2012, 03:39
Do 0,5 kg... Poza tym pajak ma teraz około 1 cm... Predzej kot go zadepcze, niz on kotu coś zrobi... Poza tym B. emilia ma bardzo słaby jad. Nie martw się na wyrost, obu zwierzakom nic nie będzie, pod warunkiem, że będziesz ich pilnował. Kot może sie zabawić ptasznikiem jak myszą... A to, że siedzi w jednym miejscu, to całkiem normalne. To nie chomik, który non stop biega. Nie będzie wykazywał przesadnej ruchliwości...

Krystian Grzeszczak
07-02-2012, 03:39
no to luz już chyba waży tyle:)) a tak apropo jeśli ważyłby przyppuścmy 1,5 kg to może go na trwałe uszkodzić??np sparaliżować lub coś w tym stylu??

42d3e78f26a4b20d412==