PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwne zachowanie smithi...



Artur
28-02-2012, 04:43
Kupilem smithi (2,5 cm cialka), i zaraz po przelozeniu jej do pudelka lekko kilka razy podmuchalem na nia i ona w ogole nie zareagowala, a z tego co wiem to jak sie dmuchnie w pajaczka to sie skuli lub ucieknie a ona nic, i jakas malo ruchliwa. Czy mozliwe ze to zachowanie jest spowodowane stresem po podruzy i jej przejdzie??

Foxtrott
28-02-2012, 06:52
niektóre moje pajączki tak mają, ale myślę, że ten twój nie doszedł jeszcze do siebie po podróży.

Bluff
28-02-2012, 07:11
hehe niwiem jak tio hjest u ciebie moze taki nieagresywny typ pajaczka
ale akurat u mojej smithi jest tak ze jak dmuchne to ona od razu uciek a i reszta tez ale taki sam przypadek mam u 3,5cm blondi jak dmuchne nie reaguje a jak dotkne atakuje jest troszenke agresywna!
tak wiec masz raczej spokojnego pajaczka i nie masz sie o co obawiac
to nie jest zaden symptom choroby ani niczego takiego
po prostu jest spokojna!
i zycze ci w zwiazku z tym wielu sukcesow hodowlanych
Pozdrawiam
Darek

Artur
28-02-2012, 08:54
DZieki Fox i Bluff za pomoc. Okazalo sie ze nie doszla do siebie po podruzy, teraz juz jak dmuchne to sie kuli. A na rece bez problemu da sie wziasc :) i jest baaaaaardzo spokojna. Zato moja albopiloska jakos szaleje. Fox ta od Ciebie. Mozliwe ze przed wylinka jest niespokojna, sprawdze to i dam znac .

Pozdrawiam Artur

Huhros
28-02-2012, 14:52
przed wylinka ptaszniki sa chyba bardziej spokojne niz normalnie

Elmalier
28-02-2012, 15:14
oj do mojego vagansika ktory sie szykuje teraz do wylinki to bez ochrony nie podchodzic:) strasznie markotna sie zrobila... moze dlatego ze jest troche chlodnawo... 22 stopnie ma... ale juz nie dlugo:)

Atrax Robustus
29-02-2012, 03:47
Jesli chodzi o moje pajaki, to one przed wylinka sa zawsze bardzo ruchliwe i jeszcze sie nie sprawdzila u nich ta zasada, ze ptasznik przed wylinka powinien byc spokojny i "otepialy".

42d3e78f26a4b20d412==