PDA

Zobacz pełną wersję : on czy ona?



pawlo
06-03-2012, 05:00
Witam,
mam prośbę, czy możecie pomóc mi w zidentyfikowaniu płci mojego kędziorka? kompletnie nie wiem jak to się robi, u mnie miał(a) już 5 wylinek
z góry dziękuję za pomoc

Atrax Robustus
06-03-2012, 05:26
Mi to wyglada na samice, ale nie sprawdzaj ta metoda, bo moja "samica" po wylince okazala sie samcem.
Zdjecie jest troche niewyrazne. Gdybym mial sie kierowac ta metoda, o ktorej mowie, to powiedzialbym, ze ten ptasznik to samica.
Nie bierz sobie jednak moich slow do serca ;), gdyz po wylince wszystko sie okaze. Jak bedzie mial wylinke, to wtedy daj zdjecie i powiemy Ci, co to jest. Metoda patrzenia pod spod pajaka jest bardzo nieskuteczna i powtarzam jeszcze raz: poczekaj do wylinki i sie wtedy dowiemy :)

gatim
06-03-2012, 07:30
zrob zdjecie wylinki od jej wnetrza, najwazniejsze miejsce to okolice pluco tchawek, wiec skop sie na tym zeby bylo ostre wyrazne...

Metus
08-03-2012, 12:40
heh kiedy juz wreszcie moj serwer bedzie dzialal..... no coz za kilka dni zapraszan na www.metus.asmed.pl natomiast teraz umieszcze jedna z moich fotek.... wylinka kędziorka "od srodka" Wylineczke pajaka (jesli bedzie swierza) rozłóż ladnie i zrob fotke, jesli bedzie juz przyschnieta to zamocz ja w wodzie z mydlem.... wtedy ladnie sie rozlozy. Jesli to samica to bedzie widac taka "łuske" jesli samic to bedzie "gładko"

w zalączniku fotka... :D

Metus
09-03-2012, 08:20
juz dziala moj serwer!! zapraszam na www.metus.asmed.pl znajdziesz tam fotki wylinki samicy kedziezawego.....i nie tylko.... zapraszam :))

42d3e78f26a4b20d412==