PDA

Zobacz pełną wersję : Kupno B.Vagans ,pare pytan beginera



lukis
20-03-2012, 03:17
Witam ,za pare dni mam zamiar kupic dorosła juz samice B.Vagans jedak troche sie wacham gdyz do tej pory hodowalem tylko B.Albopiloske ,bardzo spokojna i lagodna,natomiast o Vagansach slyszalem i czytalem iz sa bardzo agresywne i ruchliwe dlatego prosze was o opinie jak to jest z tymi Vagansami oraz czy polecacie hodowle początkującemu ? thx

K@MciO
20-03-2012, 03:56
Ja mam dorosłą samicę b. vagans i był to mój pierwszy pajączek. Przyzwyczaiłem się do jego zachowań. Czasami jest spokojniutki i nawet wydaje mi się jakby lubiał smyranie pędzelkiem po odwłoku :). A czasami jest dosłownie psychiczny. Mój jest dość nerwowy (jeśli można tak powiedzieć). Zależy od pajączka jaki się trafi. Ale to jest właśnie vagans - nieobliczalny...I kocham go za to...

daid
20-03-2012, 03:56
POLecam bardzo mily pajaczek

K@MciO
20-03-2012, 03:57
AHA !!! ale nie dodałem że jest prześliczny:)))

Elmalier
20-03-2012, 14:25
moja jest niebywale spokojna.. kurcze jak ja przenosilem do terrarium to zapierala sie ale tak wiesz, ja ja troche pchnolem a ona spowrotem:) nic wyczesywania wloskow, zadnej reakcji nerwowej, wogole jest spokojniutka:) dotykanie jej nie szkodzi:) trafila mi sie fajniutka:) ale fakt jelsi juz jestes bardzo natretny to wada jest wyczesywanie wloskow:( po jakims czasie ma takiego irokeza :) wloski zostaja tylko na czubku odwloka i dosc brzydko to wyglada biorac pod uwage ze ma czerwone wloski... ale ogolnie polecam pajaczka :) jest bardzo ciekawy i naprawde ladny :)

42d3e78f26a4b20d412==