PDA

Zobacz pełną wersję : Będzie czy nie a jak będzie to kiedy a może nie będzie :)



GALN
24-03-2012, 15:46
Mam pytanie rosea po jakim czasie od kopulacji czy jakoś takoś zakłada kokon wszędzie pisze 2 miesiące ale czy to jest górny przedział.Mam rosea 2 miesiące po bara bara :) i nic .O ile wiem nasienie pająki przechowują ale czy nie straci ważności hehe.Je masę ale z przerwami świerszcze jej nie wystarczały to 2 żaby dostała.Zrobiłem jej nawet stelarz z podwyższeniem na ten kokon:) siedzi tam nonstop ale narazie nici.Może to jest tak że pajączek musi się objeść do syta i dopiero potem kokon.Nigdzie o tym nie pisze więc proszę o pomoc.Wydaje się logiczne że jaja muszą sie rozwinąć ale ile dokładnie to trwa.Jk by chodziło o pająki z piwnicy to wszystko dla mnie jest wiadome ale ptaszniki jestem pionierem help help tonę :P

Sir_bonzo
24-03-2012, 15:56
Wszystko zalezy od temperatury. 2 miesiace moze byc za krotko. Nie przejmuj sie-nasienie straci tylko jak przejdzie wylinke.

GALN
24-03-2012, 16:08
Dzięki bonzo :)kurcze jak ja bym chciał żeby coś z tego wypaliło kupił bym sobie wreszcie parę innych gatunków ile się trzeba napracować jak żona kasę trzyma ale powoli powoli i dojdę do celu ;)

42d3e78f26a4b20d412==