PDA

Zobacz pełną wersję : czy nic mu sie nie stanie?



alice
11-04-2012, 15:27
Na wstepie musze sie pochwalic, bo jestem niesamowicie szczesliwa z tego powodu :) Jutro jade po mala smithi (3wyl), mego pierwszego pajaczka jak niektorzy juz zauwazyli..
W sumie jest juz pozno, a po malenstwo jade z rana okolo 9-10 wyjezdzam od siebie, zastanawia mnie tylko jeden fakt, pogoda moze byc nieciekawie i makabrycznie upalna jak to ostatnio bywa, powrot z pajaczkiem do domu moze potrwac okolo 40minut z porywami do 60, boje sie zeby pogoda nie doprowadzila do wysuszenia terra.
Czy taka "podroz" bedzie dla malenstwa bezpieczna?

Jimbo
12-04-2012, 02:22
Trzymaj ją w cieniu, a nic z pewnością się nie stanie.

Atrax Robustus
12-04-2012, 04:23
Nic jej nie bedzie.
Sprzedawcy czasem musza wysylac pajaki poczta, a wtedy zwierzeta rowniez podrozuja, gdy panuje nieprzyjazna pogoda i przewaznie nic sie nie dzieje. Skoro to tylko jedna godzina, to sie nie martw :)

Ptarantirii
12-04-2012, 08:49
:) Gratuluje pięknego wyboru:)własnie tez mam zamiar kupić smithi lub emilia/a co do tego czy mu sie nic nie stanie -nie ma obaw miałem gorsze przypadki:):):)bedzie dobrze

Hysterocrates gigas (4 wilinek)

yiuldyn
13-04-2012, 00:47
Nic nie ma prawa się stać! Pająki są wytrzymałe, a podwyższona temepratura nic mu nie zaszkodzi!
Pozdrófka ;)

hlaskover
13-04-2012, 02:27
Jak ja kupowałem pierwsze kędziorki to na dworze było minus 23 stopi C.
Wiozłem je samochodem i odkręciłem nagrzewanie na maxa. Oczywiście okna pozamykane . Myślałem, że wykituję w tej saunie samochodowej, ale czego się nie robi dla pająków.
Na początku też miałem obawy, że zamarzną, zrobię coś nie tak itp. Bądź spokojna, b. smithi na pewno od takiej temperatury nie wykituje, zwilż pojemnik i będzie ok.

Gratuluje wyboru i pozdrawiam

hlas

42d3e78f26a4b20d412==